facebook Norway

Aktualności

30.05.2017 Powrót do aktualnosci

Warsztaty dla rodziców

Kochani Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty przygotowujące Was i Wasze Pociechy na wyjazdy kolonijne. Warsztaty te miałyby na celu pomóc Rodzicom przygotować dziecko do samodzielnego wyjazdu. Podpowiemy co i jak spakować, ile dać „kieszonkowego” oraz co powinien młody kolonista wiedzieć przed wyjazdem. Poruszymy również temat wyjazdów zagranicznych. Na pewno też będzie informacja w jaki sposób „sprawdzić” organizatora wyjazdu oraz czy wypoczynek został zgłoszony do Kuratorium Oświaty.

Warsztaty chcemy skierować nie tylko dla naszych Klientów ale dla wszystkich Rodziców, którzy chcą świadomie przygotować siebie i dziecko do wakacji aby uniknąć niebezpieczeństw.

Podczas wieloletniej praktyki widzimy, że Rodzice popełniają mnóstwo błędów, czego skutkiem jest brak przygotowania Dzieci, szczególnie do pierwszego wyjazdu. Dla nas najważniejsze są nasi młodzi Koloniści dlatego wierzymy, że takie warsztaty mogą mocno pomóc.

Zapraszamy 12.06.2017 r. o  18.00 wszystkich Rodziców. Warsztaty odbędą się w Biurze Czerwiński Travel (ul. Biegańskiego 10/11). Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o przesłanie rezerwacji na adres biuro@ctravel.pl – podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Kategorie

Wiadomości Nasze Konkursy Gorące Oferty

Pobierz katalog