facebook Norway

Aktualności

25.03.2020 Powrót do aktualnosci

#ZostanmyWdomu

Szanowni Państwo,

Dla nas jako organizatora z ponad 25 letnim stażem NAJWAŻNIEJSZYM PRIORYTEMTEM jest i będzie BEZPIECZEŃSTWO i ZDROWIE NASZYCH UCZESTNIKÓW. Nie pozwolimy na dopuszczenie do sytuacji gdzie będzie ono w jakikolwiek sposób nadwyrężone. Jednocześnie podkreślamy, że do wymarzonych wyjazdów Waszych Dzieci zostało jeszcze dużo czasu. Jednak, już teraz zapewniamy, że jeśli jakieś miejsce, do którego zaplanowaliśmy letnie wyjazdy nie będzie bezpieczne z pewnością anulujemy takie wyjazdy.

Niezmiennie przypominamy, że cały czas monitorujemy obecną sytuację.Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z naszymi partnerami zagranicznymi i Izbami Turystycznymi zarówno w Polsce jak i Europie. Państwa prosimy o zachowanie spokoju i rozważnej oceny sytuacji.

Przypominamy, że zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Biura Turystycznego Czerwiński Travel s.c. § 9, Klienci mają prawo sami zrezygnować z imprezy turystycznej w dowolnym terminie. W przypadku rezygnacji Klient ponosi koszty zgodnie z OWU. Jeśli jednak anulacja nastąpi na skutek dalej panującego zagrożenia związanego z panującą sytuacją epidemii wirusa SARS-CoV-2 zwracamy wszystkie wpłaty dokonane na poczet realizacji wyjazdu – bez żadnych potrąceń.  Wpłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji nie ulega zwrotowi.

Dodatkowo jeszcze chcielibyśmy podkreślić, że nasz Zespół Czerwiński Travel cały czas wytrwale  przygotowuje się do zbliżającego sezonu. Wiemy, że Państwo również z ogromnym optymizmem myślicie o wakacjach – dostajemy od Was wiele sygnałów i wiadomości. Cieszymy się i dziękujemy za przesyłanie nam takiej pozytywnej energii

Już dziś możemy zagwarantować, że będziemy w 100% przygotowani, zwarci i gotowi na wspólne letnie przygody !!!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Prosimy o kontakt mailowy biuro@ctravel.pl lub telefoniczny +48 730 173 171

Z wyrazami szacunku

Właściciele firmy
Biuro Turystyczne Czerwiński Travel
Zdzisław Czerwiński
Barbara Czerwińska – Albin
Aleksandra Czerwińska
wraz z całym Zespołem Czerwiński Travel

Kategorie

Wiadomości Nasze Konkursy Gorące Oferty

Pobierz katalog