facebook Norway

Aktualności

22.04.2020 Powrót do aktualnosci

Realizacja wyjazdów wakacyjnych w obliczu zagrożenia koronawirusem (COVID-19) ‼️

 

 

 

 

 

Drodzy Rodzice!

W obliczu panującej obecnie pandemii koronawirusa i COVID-19, tak jak dotychczas zapewniamy, że najważniejszym priorytetem dla nas jest i będzie bezpieczeństwo naszych Uczestników.
Przez cały czas śledzimy wnikliwie sytuację w Polsce i poszczególnych krajach, a także wszystkie komunikaty wydane przez Ministerstwo Zdrowia RP.

Do wakacji zostały jeszcze dwa miesiące jednak zapewniamy Państwa, że jeżeli będą przesłanki do tego, że jakieś miejsce, do którego zaplanowaliśmy letnie wyjazdy nie będzie bezpieczne z pewnością takie wyjazdy zostaną anulowane.

Decyzje o tym, jakie wyjazdy ostatecznie będziemy realizować a jakie odwołać podejmiemy na miesiąc przed poszczególnymi turnusami lub wcześniej, jeżeli zostanie podjęta oficjalna decyzja Rządu RP.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.
Prosimy o kontakt mailowy biuro@ctravel.pl lub telefoniczny.
Telefony alarmowe: +48 730 173 171 / +48 570 426 485 / +48 509 821 331

Nieustannie prosimy o cierpliwość i zachowanie spokoju. Liczymy na to, że wraz z nadchodzącym latem sytuacja ulegnie znacznej poprawie. Jesteśmy optymistycznie przygotowani na nadchodzące wakacje. W sytuacji, w której kolonie i obozy się nie odbędą postaramy się przygotować dla Państwa dzieci ofertę animacji w postaci półkolonii w miejscu zamieszkania.

Przypominamy również, że zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Biura Turystycznego Czerwiński Travel s.c. § 9, Klienci mają prawo sami zrezygnować z imprezy turystycznej w dowolnym terminie. W przypadku rezygnacji Klient ponosi koszty zgodnie z OWU. Jeśli jednak anulacja nastąpi na skutek dalej panującego zagrożenia związanego z panującą sytuacją epidemii wirusa SARS-CoV-2 zwracamy wszystkie wpłaty dokonane na poczet realizacji wyjazdu – bez żadnych potrąceń. Wpłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji nie ulega zwrotowi.

Z wyrazami szacunku
Właściciele firmy Biuro Turystyczne Czerwiński Travel
wraz z całym Zespołem

Kategorie

Wiadomości Nasze Konkursy Gorące Oferty

Pobierz katalog