facebook Norway

Aktualności

07.05.2020 Powrót do aktualnosci

Kolonie i obozy - LATO 2020

 

 

 

 

 

 

 

Kochani Rodzice,

 Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Nas, dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich w 2020 r. informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nie planuje odwoływać i zakazywać organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Pomorskiego Kuratorium Oświaty: https://bit.ly/2Wy7y09

Na obecną chwile przygotowania do wakacyjnych obozów i kolonii idą zgodnie z planem i pracujemy na pełnych obrotach, aby zorganizować dla Państwa dzieci najwspanialsze wakacje w życiu! 

Oczywiście jeżeli będą przesłanki do tego, że jakieś miejsce, do którego zaplanowaliśmy letnie wyjazdy nie będzie bezpieczne z pewnością takie wyjazdy zostaną anulowane.

Bezpieczeństwo uczestników naszych wyjazdów zawsze było i będzie naszym priorytetem.

Do wakacji zostało jeszcze trochę czasu – a sytuacja związana z epidemią COVID – 19 zmienia się bardzo dynamicznie. Z całego Świata płyną pozytywne informacje o tym, że powoli zaczynamy wygrywać z pandemią. Również w Polsce powoli znoszoną są obostrzenia, a najmłodsze dzieci wróciły do przedszkoli i żłobków.

Myślimy bardzo pozytywnie i optymistycznie o nadchodzącym lecie i liczymy, że niedługo spotkamy się na naszych wspólnych wyjazdach.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kategorie

Wiadomości Nasze Konkursy Gorące Oferty

Pobierz katalog