facebook Norway

Obozy żeglarskie

Wybierz region:
  • miejscowosc:KOLONIA ŻEGLARSKA
  • transport: PKP + autokar

cena 1895 zl / os

Ciekawi Cię, dlaczego jacht płynie pod wiatr? Jak działa ster? Co to jest kilwater? To znak, że czas spróbować swoich sił w żeglarstwie. Przeżyj żeglarską przygodę na Mazurach! Nauczymy Cię wybijać szklanki, wiązać węzły i bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Poznasz podstawy żeglowania, dowiesz się, jak pracować w grupie i stworzyć zgraną żeglarską załogę.

czytaj wiecej
  • miejscowosc:Obóz Żeglarski
  • transport: PKP + Autokar

cena 1795 zl / os

Żeglarstwo to nie tylko świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. To pasja, która kształtuje charakter, uczy pokory i jednocześnie pozwala przeżyć prawdziwą przygodę. Obóz żeglarski, to propozycja dla dziewczyn i chłopaków, którzy chcą poznać uroki żeglarstwa, ale nie od razu chcą wpaść w wir nauki i przygotowań do egzaminu. Podstawą programu jest codzienne żeglowanie, poznacie też smak mieszkania na jachcie, ale czekają Was też inne atrakcje: dwie wycieczki autokarowe, zajęcia sportowe, gry i zabawy terenowe, konkursy, wieczorne ogniska, dyskoteki i moc innych fascynujących rozrywek.

czytaj wiecej
  • miejscowosc:Rejs Przez Całe Mazury
  • transport: PKP + autokar

cena 1995 zl / os

Rejs Przez Całe Mazury to najatrakcyjniejsza impreza żeglarska na Mazurach! Czeka na nas najciekawsza trasa, która zaczyna się na jednym końcu Mazur, a kończy w przeciwnym. Nie wracamy do portu, w którym rozpoczynaliśmy rejs i dzięki temu nie musimy przepływać trasy dwa razy - tam i z powrotem. Daje to możliwość zwiedzania całego szlaku - od samej północy, aż po południe - łącznie z jego bocznymi odnogami i zobaczenia większej liczby jezior i przystani.
Trasy rejsów Przez Całe Mazury wiodą na przemian z portu w Piszu do Węgorzewa lub z Węgorzewa do Pisza. Na uczestników czekają luksusowe, wygodne i bogato wyposażone jachty kabinowe.

czytaj wiecej
  • miejscowosc:Rejs Szkoleniowy Węgorzewo
  • transport: PKP + Autokar

cena 1995 zl / os

Rejs Szkoleniowy to impreza spełniająca oczekiwania tych, którzy chcą połączyć szkolenie z aktywnym wypoczynkiem pod żaglami. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć umiejętności potrzebne do uzyskania patentu żeglarza jachtowego oraz wykorzystać je w praktyce podczas rejsu. Podczas rejsu szkoleniowego będziemy żeglować przez najpiękniejsze mazurskie jeziora. Pokonamy kanały i rzeki, poznamy mazurskie przystanie i biwaki.

czytaj wiecej

Czerwiński Travel - Niezapomniane obozy letnie w Polsce i za granicą dla dzieci i młodzieży.