facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

HISZPANIA

  • Kraj: Hiszpania
  • Miejscowość: Hiszpania Blanes
  • Transport: autokar
  • Wiek: 12-18 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ -  Blanes – miasteczko położone w malowniczej scenerii górzystego terenu schodzącego do morza i zatoki z portem jachtowym, w której cumują również statki turystyczne. Blanes znane jest przede wszystkim z dużej, piaszczystej plaży - jednej z najdłuższych na wybrzeżu Costa Brava, a także z ogrodów botanicznych. To miejscowość, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno ci, którzy lubią wylegiwać się na słonecznych plażach, jak i ci, którzy wakacje wolą spędzać aktywnie.

ZAKWATEROWANIE –Hotel ESPLENDID 3* w Blanes - położony ok. 300 m od szerokiej, piaszczystej plaży i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się 1 duży basen + 2 małe. Hotel ma zaplecze sportowe. Posiada korty tenisowe (koszt wynajmu 1 kortu za godzinę to ok. 7 euro), kryty basen klimatyzowany, fitness club. Przez cały sezon w hotelu organizowane są animacje. W godzinach porannych jest to np. Aerobik przy basenie lub agua gym. Wieczorem np. Pokaz tańca flamenco, karaoke lub wspólny taniec przy muzyce disco. Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 os z klimatyzacją, TV i ręcznikami w cenie. Suszarki można wypożyczyć w recepcji za kaucją zwrotną.  Każdy pokój z balkonem (widok na basen lub na ulice).

Hotele tranzytowe – hotele 2*/3*, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania. 2 dnia obiadokolacja w restauracji samoobsługowej typu Flunch (jednodaniowy posiłek). 

WYŻYWIENIE -Posiłki w hotelu Esplendid (śniadanie, obiad, kolacja) podawane są w formie stołu szwedzkiego. Woda do obiadu i kolacji. 

TRANSPORT - Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację oraz DVD. *Antenka do autokaru docelowego (realizowana przez PKS, PolskiBus, Plus Bus, PKP lub bus przy zgłoszeniu się min. 5 osób)

UBEZPIECZENIE – AXA: Koszty Leczenia, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków oraz bagaż.

DODATKOWE UBEZPIECZENIE:
- Dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 65 PLN (deklarowane w ciągu 3 dni roboczych od zrobienia rezerwacji i wpłaty zaliczki).
- Osoba przewlekle chora powinna wykupić ubezpieczenie od chorób przewlekłych: dopłata 135 PLN (deklarowane najpóźniej tydzień przed wyjazdem).
- Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: dopłata 80 PLN (deklarowane w dniu zawarcia umowy).

Ramowy program

Dzień 1:         Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy i Austrię w kierunku Włoch zgodnie z rozkładem jazdy.

Dzień 2:         Przyjazd do AWINION. Zwiedzanie jednego z najbardziej fascynujących miast południa Francji - Pałac Papieży, romańska katedra Notre-Dame, most Św. Benedykta z XII w. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu.

Dzień 3:         Przejazd do GIRONY, spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Około roku 79 p.n.e. osada wytyczona została na planie trójkąta, którego jeden bok opierał się na rzece Onyar, natomiast przeciwległy wierzchołek stanowiła wieża Torre Gironella. Przejazd do hotelu na Costa Brava w porze kolacji.

Dzień 3-9:     Pobyt na Costa Brava. W czasie pobytu program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika, a także wycieczka: BARCELONA – wizyta w Oceanarium, spacer po Bario Gotic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Familia, Casa Mila oraz Casa Batlo, Park Guell - wstęp do strefy bezpłatnej nie obejmującej historycznego centrum.

Dzień 9:         Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. BLANES - Ogrody Mar y Mutra. Wyjazd z Blanes po lunchu. Przejazd w kierunku Włoch. Wieczorny spacer po Monte Carlo, dzielnica Monako znana m.in. z kasyn i plaży.

Dzień 10:      Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland - całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

Dzień 11:        Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

UWAGA: Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

Organizator: ATAS Sp. z o.o.

 

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.