facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Bułgaria – Złote Piaski – 7 dni

  • Kraj: Bułgaria
  • Miejscowość: Bułgaria – Złote Piaski – 7 dni
  • Transport: samolot
  • Wiek: 13-19
Dokumenty
Dla rodziców

W PROGRAMIE ZWIEDZANIE:

ZŁOTYCH PIASKÓW  – to nowoczesny i popularny kurort w Bułgarii. Znajdziesz tu czyste i zadbane piaszczyste plaże Morza Czarnego, bogate życie nocne, nowoczesne hotele i liczne dodatkowe atrakcje np. największy bułgarski Aquapark.

ZAKWATEROWANIE  – HOTEL DANA PALACE ***  jest położony w odległości o 450 m od piaszczystej plaży. Pokoje 4-, 5-osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i WC oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, TV, mini bar, klimatyzacja. Do dyspozycji gości jest także, basen z  bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz boisko do gry w siatkówkę, scena przy basenie.
SPORT I FITNESS Boisko do siatkówki, water polo, tenis stołowy, badminton, rzutki, bilard (płatny), sala do tańców, scena przy basenie. ROZRYWKA Animacja polskojęzyczna – imprezy, turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami, pool party – 2 razy w tygodniu.

WYŻYWIENIE  – restauracja w hotelu z tarasem słonecznym. All inclusive light, Śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu. Napoje do posiłków, Całodzienny dostęp do wody.

TRANSPORT  – samolot czarterowy z Katowice/Warszawa oraz transfery lotnisko-hotel-lotnisko.

UBEZPIECZENIE  – Signal Iduna: KL - 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł

 

Organizator: Biuro Podróży INDEX

 

 

 

1. dzień – przylot do Warny, transfer autokarowy do hotelu, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne z rezydentem (przywitanie młodzieży, przekazanie praktycznych informacji, zapoznanie z regulaminami, wycieczkami fakultatywnymi), nocleg

1-8. dzień – realizacja programu pobytu,  animacje, kąpiele, wyjścia na dyskoteki, wycieczki piesze, dla chętnych wycieczki fakultatywne.

8. dzień – Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi. Ostatnie godziny na plażowanie, zakupy. Obiad. Transfer autokarowy na lotnisko. Przelot do Polski.

 

Organizator: Biuro Podróży INDEX

LATO 2020 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2020.

Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2020 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2020 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy.

Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.