facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Hiszpania - LLORET DE MAR

  • Kraj: Hiszpania
  • Miejscowość: HISZPANIA - LLORET DE MAR
  • Transport: SAMOLOT
  • Wiek: 14-18
Dokumenty
Dla rodziców

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii  jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.

LLORET DE MAR - to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta  największy na Costa Brava -  park wodny WATERWORLD.

ZAKWATEROWANIE - Hotel  GUITART CENTRAL PARK*** , położony w Lloret de Mar w odległości ok. 400 metrów od plaży i ok. 400 metrów od centrum. Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW–  3 baseny z leżakami, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny )

WYŻYWIENIE -  Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

TRANSPORT  - samolot – hiszpańskie linie lotnicze

UBEZPIECZENIE -  AXA TUiR  -  KL (10000 Euro), NNW (2000euro), bagaż (200 euro)

UWAGI: Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika. Opłata klimatyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5 euro /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

Dzień 1

Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem do Barcelony. Przylot na lotnisko El Prat w Barcelonie. Odprawa paszportowo-bagażowa.Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Wieczorny spacer po kurorcie - czas wolny. Nocleg.

Dzień 2-9

Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar.

W trakcie pobytu w programie:

- wycieczka autokarowa do Barcelony: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka,  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych ok 20 euro), wieczorem pokazy grających fontann.

- plażowanie

- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

Program fakultatywny:

- miasteczko wodne - ok. 30 Є

- wieczór hiszpański + pokazy flamenco - ok. 26 Є

- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia -dla osób od 16 lat) - 26 Є

- wycieczka Tossa de Mar - 23 €

- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 22 Є  (bilet w 2 strony)

Dzień 10

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

Organizator: Centrum Podróży Koliber

L.P. TERMIN CENA DO 31.03.2018* CENA DO 30.04.2018* CENA REGULARNA REZERWACJA
1. 16.07-25.07.2018 2750 zł 2850 zł 2950zł stop sprzedaży

*promocja ważna do podanego terminu lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej;
Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

W CENĘ WLICZONO- przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe, 9 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava, wyżywienie wg opisu, ubezpieczenie AXA, opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.

W CENĘ NIE WLICZONO – Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego, opłaty turystycznej w Katalonii - 5 €/os. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Na realizację programu (transfery autokarem i wycieczki) należy przygotować 65 euro – opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona (dla chętnych)+ program fakultatywny(dla chętnych). 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych) 85.00 PLN
Gwarancja pokój 2 osobowy ( dla chętnych) 180.00 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych ( dla chętnych) 50.00 PLN
Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut ( dla chętnych) 90.00 PLN
Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne 80-100 €.