facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Hiszpania - LLORET DE MAR

  • Kraj: Hiszpania
  • Miejscowość: HISZPANIA - LLORET DE MAR
  • Transport: SAMOLOT
  • Wiek: 14-18
Dokumenty
Dla rodziców

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii  jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.

LLORET DE MAR - to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta  największy na Costa Brava -  park wodny WATERWORLD.

ZAKWATEROWANIE - Hotel  GUITART CENTRAL PARK*** , położony w Lloret de Mar w odległości ok. 400 metrów od plaży i ok. 400 metrów od centrum. Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW–  3 baseny z leżakami, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny )

WYŻYWIENIE -  Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

TRANSPORT  - samolot – hiszpańskie linie lotnicze

UBEZPIECZENIE -  AXA TUiR  -  KL (10000 Euro), NNW (2000euro), bagaż (200 euro)

UWAGI: Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika. Opłata klimatyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5 euro /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

Dzień 1

Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem do Barcelony. Przylot na lotnisko El Prat w Barcelonie. Odprawa paszportowo-bagażowa.Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Wieczorny spacer po kurorcie - czas wolny. Nocleg.

Dzień 2-9

Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar.

W trakcie pobytu w programie:

- wycieczka autokarowa do Barcelony: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka,  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych ok 20 euro), wieczorem pokazy grających fontann.

- plażowanie

- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

Program fakultatywny:

- miasteczko wodne - ok. 30 Є

- wieczór hiszpański + pokazy flamenco - ok. 26 Є

- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia -dla osób od 16 lat) - 26 Є

- wycieczka Tossa de Mar - 23 €

- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 22 Є  (bilet w 2 strony)

Dzień 10

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

Organizator: Centrum Podróży Koliber

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.