facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

WILD DANCE ACADEMY

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: Jastrzębia Góra - Wild Dance Academy
  • Transport: autokar
  • Wiek: 8-13 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: Jastrzębia Góra – miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Bałtycki Relaks - usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-,4 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: przejazd autokarem na trasie Gdańsk –Jastrzębia Góra  – Gdańsk. 

UBEZPIECZENIE: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

 

SMAKI SKANDYNAWII - WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line (opcja dla CHĘTNYCH realizowana na koniec Akademii)

Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na obozie. Po obiedzie wyjedziemy na terminal do Gdyni, gdzie wieczorem wypłyniemy promem Stena Line do KARLSKRONY. Karlskrona jest to jedno z piękniejszych miast w Szwecji, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnego dnia – po dopłynięciu do brzegów Szwecji - zwiedzimy niesamowite Muzeum Morskie z ogromną kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, wraków, broni. Wieczorem wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Przypłyniemy do Gdyni trzeciego dnia w godzinach porannych. Podczas samego rejsu czeka na nas zabawa na promie oraz dyskoteka. W trakcie wycieczki do Szwecji uczestnicy otrzymają śniadanie i kolację na promie oraz suchy prowiant – podczas pobytu w Karlskronie.

 

STREFA TAŃCA & WARSZTATU:

SALSATION CZYLI SALSOWE KLIMATY: NAJWIĘKSZY HIT OSTATNICH LAT! pamiętajcie salsa to nie taniec to sposób na życie! Salsa jest jedną z najpopularniejszych form tańca, która zyskuje coraz większe grono odbiorców na całym świecie. Dołączymy do tego grona!

ZUMBA… CZYLI FITNESS W RYTMIE LATINO:  będziemy spalać setki kalorii i pocić się przy akompaniamencie najgorętszych muzycznych rytmów. Dbanie o własną kondycję jeszcze nigdy nie było takie proste i przyjemne.

- MTV DANCE: stworzymy układ/choreografię do naszych ulubionych kawałków. Wspólnie nakręcimy teledysk.

- IMPROWIZACJA: każdy z nas posiada naturalną zdolność wyrażania siebie poprzez taniec. Tym razem skoncentrujemy się na ekspresji - nauczymy się jak interpretować muzykę, a także wyrażać emocje używając do tego własnego ciała.

- BELGIJKA – TANIEC WSZYSTKICH NARODÓW: jest jednym z najbardziej znanych układów choreograficznych wśród dzieci i młodzieży na całym świecie – zatańczymy go wspólnie.

- WAKA WAKA: znasz kroki do hitu Shakiry – „Waka Waka”? Potrafisz zatańczyć układ do „Chocolate choco choco”?  Podczas obozu nie zabraknie czasu na wspólnetańce animacyjne , które są powszechnie wszystkim znane.

- PLAŻOWY FLASH MOB: plaża, turyści, a wśród nich my. Wykorzystując umiejętności zdobyte podczas zajęć pójdziemy w teren. Na gęsto zaludnionej plaży oraz tłocznej promenadzie, w rytmach najgorętszego hitu lata zachęcimy wczasowiczów, aby zatańczyli z nami i dołączyli się do wspólnej zabawy!

- ZOSTAŃ INSTRUKTOREM: masz milion pomysłów na wspaniałą choreografię? Pokaż swoje pomysły innym i wciel się w rolę instruktora. Podczas obozu każdy poprowadzi część zajęć i nauczy pozostałych uczestników krótkiego układu tanecznego.

- BITWA NA TANIEC:  rzucamy sobie wzajemnie wyzwanie – nasza broń to muzyka i ruch. Tutaj nie będzie liczyło się doświadczenie, ale improwizacja i dobry pomysł.

- STRECHING & RELAKS: Przy relaksacyjnej muzyce porozciągamy się, aby rozluźnić ścięgna i mięśnie oraz zapobiegać zakwasom.

 

STREFA FUN:

- REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB: wybierzemy się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna       i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka nas duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!

- FORMUŁA 1: Poczuj się jak Rober Kubice za sterami bolidu. Czaka na nas ekscytująca jazda gokartami. Mega atrakcje, mega wyzwanie. Kto zostanie Mistrzem Kierownicy?

- WYDMY: zwiedzimy najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe ruchome wydmyWydmy w Słowińskim Parku Narodowym to największy w Europie pas ruchomych wydm. To prawdziwa piaszczysta pustynia znajdująca się na wąskiej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Łebsko. Wiatr sprawia, że wydmy przemieszczają się i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. Będziemy próbować swoich sił wdrapując się na nie.

- LINOWE WYZWANIA: dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka nas super zabawa w parku linowym. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki.. Gotowi na wyzwanie? Dostępne są 3 trasy, każdy z nas będzie miał okazję pokonać właśnie jedną z nich.

- TANECZNYM KROKIEM: zwiedzimy Jastrzębią Górę. Przejdziemy przez nadmorską promenadę i dotrzemy na najwyższy klif na wybrzeżu Bałtyku. Poszukamy Gwiazdy Północy czyli najdalej wysuniętego na północ punktu Polski. Dotrzemy też do latarni morskiej na Przylądku Rozewie. Wdrapiemy się na jej szczyt, skąd będziemy podziwiać piękną nadmorską panoramę. 

- HAWAJSKIE BEACH PARTY: wieczorna impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami i zabawami: baloniada, taniec Hula-Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby…

- KUCHENNE SZALEŃSTWO – DZIEŃ PIZZERMANA: każdy lubi pizzę!  Upieczemy wspólnie ten włoski przysmak z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjemy ją ze smakiem!

 

STREFA ART:

- SELFIE TIME: chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  My stworzymy wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!

- HOLI FESTIVAL: kolorowa zabawa proszkami holi: jak na gwiazdy przystało  rozkręcimy imprezę i stworzymy wielką chmurę barw! Festiwal kolorów to coraz bardziej popularna zabawa, polegająca na jednoczesnym wyrzucaniu przez grupę ludzi kolorowych proszków.  Ubaw gwarantowany!

 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną

 

 

LP. TERMIN CENA REGULARNA REZERWACJA
1.

08.07-17.07.2020
08.07-19.07.2020**

1639 zł  możliwa
2.

17.07-26.07.2020
17.07-28.07.2020**

1639 zł  możliwa
3.

26.07-04.08.2020
26.07-6.08.2020**

1639 zł  sprzedaż zakończona
4.

04.08-13.08.2020
04.08-15.08.2020**

1639 zł  możliwa

*MEGA promocja na Dzień Dziecka! Promocja ważna do 03.06.2020 r. lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
** termin łącznie z Rejsem do Szwecji

 

 W CENĘ WLICZONO:
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika,
- transport,
 -program obozu,
- wstępy,
- ubezpieczenie NNW,
- opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny,
- podatek VAT.

 W CENĘ NIE WLICZONO:
- Rejsu do Szwecji – koszt 399 zł,
- połączeń antenowych *

 *Możliwość wyjazdu z: Gdańska - bez dopłaty, Tczewa + 50 zł, Warszawy, Łodzi +140 zł, Kraków, Katowice +190 zł, Toruń, Bydgoszcz +140 zł. Antenka realizowana przy min. 5 osobach samochodem osobowym, busem lub pociągiem, inne miasta na zapytanie.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł 

UWAGA: Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.