facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

HISZPANIA - Obóz z kursem języka hiszpańskiego

  • Kraj: Hiszpania - obóz z kursem języka hiszpańskiego
  • Miejscowość: Hiszpania - obóz z kursem języka hiszpańskiego
  • Transport: samolot
  • Wiek: 12-18
Dokumenty
Dla rodziców

ZAKWATEROWANIE: Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin hiszpańskich miejscowości Benalmadena pod Malagą, w odległości ok. 15-20 minut pieszo lub środkami komunikacji od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów. Rodziny porozumiewają się głównie w języku hiszpańskim, po angielsku mówią bardzo słabo. Przy ewentualnych problemach językowych uczestnikom pomaga nasza kadra.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie kontynentalne, lunch w formie suchego prowiantu i obiadokolację (1 gorące danie).

TRANSPORT: przelot liniami Norwegian na trasie Warszawa-Malaga-Warszawa, bagaż rejestrowany 20 kg, bagaż podręczny 10 kg.

UBEZPIECZENIE:  AXA: NNW 2000 EUR, KL 10 000 EUR i bagaż 200 EUR

 

Organizator: ATAS Sp. z o.o.– Nauka Języka Angielskiego

PROGRAM:

1 dzień: Wylot do Malagi, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie

2 dzień: MALAGA - wycieczka do znanego kurortu, jednego z najchętniej odwiedzanych miejsc w Hiszpanii. W programie  m.in.: mauretańska twierdza Alcazaba, spacer śladami Picassa, historyczne centrum miasta. Ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania i gra miejska.

3 dzień: BENALMADENA – spacer zapoznawczy po okolicy, plażowanie. Zajęcia językowe w klasach

4 dzień: Gry, zabawy i zajęcia sportowe na plaży. Zajęcia językowe w klasach

5 dzień: MIJAS PUEBLO – malownicza wioska, o charakterystycznych dla tego regionu białych zabudowaniach, słynąca z „oślich taksówek” i areny walki byków. Ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania. Zajęcia językowe w klasach

6 dzień: Gry, zabawy i zajęcia sportowe na plaży. Zajęcia językowe w klasach

7 dzień: KORDOBA – całodzienna wycieczka do słynnego andaluzyjskiego „Miasta Trzech Kultur”. W programie m.in. Wielki Meczet (Mezquita), Most Rzymski i spacer po dzielnicy żydowskiej. Zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

8 dzień: Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH: Nauka języka odbywa się w renomowanej hiszpańskiej szkole językowej Colegio Maravillas, w grupach polskich.Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę native speakerów ze szkoły Colegio Maravillas. Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Benalmadena oddalonej o ok. 20 km od Malagi. Zajęcia odbywają się po południu. Poziom kursu B1/B2.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE: Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.

 

Organizator: ATAS Sp. z o.o.– Nauka Języka Angielskiego

LATO 2020 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2020.

Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2020 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2020 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy.

Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.