facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

HISZPANIA - Obóz z kursem języka hiszpańskiego

  • Kraj: Hiszpania - obóz z kursem języka hiszpańskiego
  • Miejscowość: Hiszpania - obóz z kursem języka hiszpańskiego
  • Transport: samolot
  • Wiek: 12-18
Dokumenty
Dla rodziców

ZAKWATEROWANIE: Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin hiszpańskich miejscowości Benalmadena pod Malagą, w odległości ok. 15-20 minut pieszo lub środkami komunikacji od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów. Rodziny porozumiewają się głównie w języku hiszpańskim, po angielsku mówią bardzo słabo. Przy ewentualnych problemach językowych uczestnikom pomaga nasza kadra.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie kontynentalne, lunch w formie suchego prowiantu i obiadokolację (1 gorące danie).

TRANSPORT: przelot liniami Norwegian na trasie Warszawa-Malaga-Warszawa, bagaż rejestrowany 20 kg, bagaż podręczny 10 kg.

UBEZPIECZENIE:  AXA: NNW 2000 EUR, KL 10 000 EUR i bagaż 200 EUR

 

Organizator: ATAS Sp. z o.o.– Nauka Języka Angielskiego

PROGRAM:

1 dzień: Wylot do Malagi, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie

2 dzień: MALAGA - wycieczka do znanego kurortu, jednego z najchętniej odwiedzanych miejsc w Hiszpanii. W programie  m.in.: mauretańska twierdza Alcazaba, spacer śladami Picassa, historyczne centrum miasta. Ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania i gra miejska.

3 dzień: BENALMADENA – spacer zapoznawczy po okolicy, plażowanie. Zajęcia językowe w klasach

4 dzień: Gry, zabawy i zajęcia sportowe na plaży. Zajęcia językowe w klasach

5 dzień: MIJAS PUEBLO – malownicza wioska, o charakterystycznych dla tego regionu białych zabudowaniach, słynąca z „oślich taksówek” i areny walki byków. Ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania. Zajęcia językowe w klasach

6 dzień: Gry, zabawy i zajęcia sportowe na plaży. Zajęcia językowe w klasach

7 dzień: KORDOBA – całodzienna wycieczka do słynnego andaluzyjskiego „Miasta Trzech Kultur”. W programie m.in. Wielki Meczet (Mezquita), Most Rzymski i spacer po dzielnicy żydowskiej. Zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

8 dzień: Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH: Nauka języka odbywa się w renomowanej hiszpańskiej szkole językowej Colegio Maravillas, w grupach polskich.Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę native speakerów ze szkoły Colegio Maravillas. Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Benalmadena oddalonej o ok. 20 km od Malagi. Zajęcia odbywają się po południu. Poziom kursu B1/B2.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE: Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.

 

Organizator: ATAS Sp. z o.o.– Nauka Języka Angielskiego

LP. TERMINY CENA DO 28.02.2019 CENA REGULARNA REZERWACJA
1.

29.06-06.07.2019

2790 zł 2890 zł możliwa
2. 06.07-13.07.2019 2890 zł 2990 zł możliwa
3. 13.07-20.07.2019 2890 zł 2990 zł możliwa
Cena obowiązuje przy kursie nie wyższym niż 1 EUR=4,4 PLN
W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 16 osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

W CENĘ WLICZONO:
- transport: przelot liniami Norwegian na trasie Warszawa-Malaga-Warszawa, bagaż rejestrowany 20 kg, bagaż podręczny 10 kg
- zakwaterowanie: u rodzin hiszpańskich: 7 noclegów
- wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie,  packed lunch, obiadokolacja)
- ćwiczenia językowe w terenie
- opieka pedagogiczna
- ubezpieczenie AXA: NNW 2000 EUR, KL 10000 EUR, bagaż 200 EUR

DODATKOWA, OBOWIĄZKOWA OPŁATA 190 EUR – PŁATNE NA MIEJSCU, ZAWIERA:
- 15 lekcji języka hiszpańskiego, każda lekcja trwa 45 minut
- materiały do nauki
- certyfikat ukończenia kursu
- transfer z lotniska na Maladze (w dniu przylotu i wylotu)
- koszt wstępów i realizacji programu zwiedzania

FAKULTATYWNIE – PŁATNE NA MIEJSCU:
- koszt wypożyczenia leżaka i parasola: ok. 5-10 EUR/ dzień

DODATKOWE UBEZPIECZENIA: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji może być zgłoszone do 5 dni od daty zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej i wpłaty całości lub zaliczki wraz z kosztami ubezpieczenia. W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy jest mniej niż 30 dni – umowę ubezpieczenia można zawrzeć jedynie w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej

– KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 90 PLN
– KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla osób przewlekle chorych: 270 PLN
– CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle: 120 PLN 

WAŻNE INFORMACJE:
- dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
- każdy uczestnik powinien posiadać ważną kartę EKUZ
- obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione
- telefon do kierownika obozu dostępny na stronie www.atas.pl na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu
- przelot na trasie Warszawa – Malta – Warszawa będzie realizowany liniami lotniczymi Air Malta; dopuszczalny limit bagażu głównego – 20 kg, bagażu podręcznego - 10 kg. Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 3 dni przed wylotem
- zabierz ze sobą: ważny paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale, mały podręczny plecak, wygodne buty, nakrycie głowy, ręcznik i kosmetyki, adapter do kontaktów elektrycznych, krem do opalania z wysokim filtrem (min. 30), notes z długopisem, kieszonkowy słownik