facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

BUŁGARIA

  • Kraj: BUŁGARIA
  • Miejscowość: BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI
  • Transport: AUTOKAR
  • Wiek: 13-18
Dokumenty
Dla rodziców

ZŁOTE PIASKI – najsłynniejszy kurort Bułgarskiej Riwiery, położony w pobliżu Warny. Skąpana w słońcu piaszczysta, szeroka plaża, ciepłe morze, piękny stary las, lecznicze źródła mineralne - to walory przyciągające turystów. Na smakoszy czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie. Tętniące życiem kluby, puby, dyskoteki gwarantują szalone wieczory i nocne zabawy.

ZAKWATEROWANIE

HOTEL TINTIAVA*** klimatyzowane pokoje 3(2+1) i 4-osobowe z łazienkami i TV-SAT. Położony w centrum Złotych Piasków, około 150 m od piaszczystej plaży.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW

restauracja, bar z miejscem do grillowania, pub irlandzki, basen (leżaki, parasole bezpłatnie), w ogrodzie plac zabaw dla dzieci, bilard, rzutki, tenis stołowy.

WYŻYWIENIE

SOFT ALL INCLUSIVE: 3 posiłki dziennie kuchnia lokalna, lokalne napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, ciastka, lody. Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem.

TRANSPORT

Autokar klasy LUX (WC,  Video, barek, klimatyzacja) na trasie Kielce-Bułgaria-Kielce

Organizator: Prima Tour

1 Dzień: Wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych

2 Dzień: Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię. Po drodze postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.

3 Dzień: Przyjazd do Bułgarii w godzinach porannych. Złożenie bagaży. Obiad. Spacer nad morze. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne. Kolacja. Nocleg.

4-11 Dzień: Realizacja programu:

• plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, karaoke, gry zespołowe,

• poznawanie barwnej kultury bułgarskiej

• wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance ( za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia)

12 Dzień: Śniadanie, wykwaterowanie ok. godz. 07.00. Przejazd do Parku Wodnego Aquapolis - płatne obligatoryjnie 30 euro. Powrót do hotelu, obiad. Wieczorem wyjazd z Bułgarii. Nocny przejazd  Rumunię.

13 Dzień: Dalsza podróż przez Rumunię, dłuższy przystanek na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR), Słowację.
14 Dzień:Powrót do Gdańska w godzinach porannych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych, płatne dodatkowo):

dla chętnych udział w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo): DELIFINARIUM + WARNA – ok. 28 EUR, NESEBER – ok. 33 EUR, BAŁCZYK I PRZYLĄDEK KALIKARA – ok. 26 EUR, WIELKIE TYRNOWO I KLASZTORY (Z POKAZEM ŚWIATŁO-DŹWIĘK) – ok. 54 EUR, SAFARI – ok. 20 EUR,  DYSKOTEKI – ok. 5 EUR/wejście, JEEP SAFARI – ok. 35 EUR, PARTY PIRACKIE – ok. 32 EUR.

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.