facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Darłówko - Kolonia Poszukiwaczy Przygód

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: Darłówko
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 7-9 lat i 10-12 lat
Dokumenty
Dla rodziców

DARŁÓWKO - dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów. 

ZAKWATEROWANIE - Ośrodek wypoczynkowy "DIUNA2" to obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. 

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, plac zabaw, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania.

WYŻYWIENIE - 3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja + deser. Śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

TRANSPORT - autokar  o podwyższonym standardzie. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.

UBEZPIECZENIE - Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł). 

ORGANIZATOR: Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o.

• POSZUKIWANIE SKARBÓW NA NADMORSKICH PLAŻACH – wyprawa z wykorzystaniem wykrywacza metalu, tajnych map i zaszyfrowanych wiadomości w poszukiwaniu skarbów.
• WYPRAWA W POSZUKIWANIU BURSZTYNU.
• GRA TERENOWA – tory przeszkód nie do zdobycia.
• LASERTAG – laserowy paintball. Rozgrywki na świeżym powietrzu w specjalnie do tego celu przygotowanej arenie z dmuchanych przeszkód. Drużyny mierzą się ze sobą w laserowych pojedynkach. Tu liczy się indywidualna zdolność przetrwania, ale też umiejętność pracy w grupie!
• ZABAWY KREATYWNE – projektowanie i budowanie obiektów pływających, tworzenie strojów współczesnych piratów.  
• PARK WODNY „JAN”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
• PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska, dyskoteki.
• WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa. 
• WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.

• UCZESTNICTWO W  OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.

Na koniec kolonii przyznamy sprawności PODRÓŻNIKA 2018.


PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):

• Pakiet Atrakcji 1D
GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi.
TRAMPOLINA – zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu.
PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!
STRZELECTWO – strzelanie z łuku sportowego i bloczkowego, dmuchawki sportowej, procy i wiatrówki z lunetą.
KAJAKI – nauka wiosłowania i mini wyprawa – 1 x 1,5 godz.

• WIOSKA HOBBITÓW – nocna gra fabularna DRUŻYNA SMOCZEGO JAJA
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, nocnej grze fabularnej, której akcja rozgrywa  się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.

• REJS STATKIEM

LP

TERMINY

CENA DO 31.03

CENA REGULARNA REZERWACJA

1

25.06 - 06.07.2018

1569zł 1569 zł sprzedaż zakończona

2

07.07- 18.07.2018

1569 zł 1669 zł sprzedaż zakończona

3

19.07- 30.07.2018

1569 zł 1669 zł sprzedaż zakończona

4

31.07-11.08.2018  1569 zł 1669 zł

sprzedaż zakończona

 

 

 

 

 

 

*promocja ważna do 31.03.2018 lub wykorzystania miejsc w puli promocyjnej

CENA ZAWIERA: Zakwaterowanie i wyżywienie,program rekreacyjno- zabawowy wg opisu, opiekę wychowawczą , ratowniczą i medyczną, ubezpieczenie TUiR AXA: NNW ( do 5000zł), Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0zł. 

CENA NIE ZAWIERA: dopłat do miejsc wsiadania:
-Częstochowa, Katowice, Lublin, Opole, Wrocław +180zł
- Leszno, Łódź, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Warszawa +150zł
- Gdańsk, Piła, Toruń - 120zł 

Program "Gwarancja Aklimatyzacji": Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

Programy i Koszty dodatkowe (dla chętnych)
- ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 70zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. 
-Rejs statkiem - 20zł
-Pakiet Atrakcji 1D -110zł
-Wioska Hobbitów - 80zł
- Dieta bezglutenowa - 220zł