facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Bułgaria

  • Kraj: Bułgaria
  • Miejscowość: Bułgaria - Złote Piaski
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 18-30 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: Złote Piaski to najsłynniejszy kurort Bułgarskiej Riwiery, położony w pobliżu Warny. Skąpana w słońcu piaszczysta, szeroka plaża, ciepłe morze, piękny stary las, lecznicze źródła mineralne - to walory przyciągające turystów. Na smakoszy czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie. Tętniące życiem kluby, puby, dyskoteki gwarantują szalone wieczory i nocne zabawy.

ZAKWATEROWANIE - Hotel TINTYAVA*** położony w centrum Złotych Piasków, około 150 m od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 3 i 4-os. z łazienkami i TV-SAT.Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00. Wykwaterowanie o godz. 07.00.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - restauracja, bar z miejscem do grillowania, pub irlandzki, basen (leżaki, parasole bezpłatnie), w ogrodzie plac zabaw dla dzieci, bilard, rzutki, tenis stołowy.

WYŻYWIENIE - 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) kuchnia lokalna. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadokolacją.

TRANSPORT - Autokar klasy LUX

UWAGA! Możliwość wyjazdu z miast antenowych.

UBEZPIECZENIE - ubezpieczenie NNW (10 000 EUR), KL (15 000 PLN) i bagaż (800 PLN).

 

Organizator: Prima Tour

 

1 Dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię. Po drodze postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.

2 Dzień

Przyjazd do Bułgarii w godzinach porannych. Złożenie bagaży. Spacer nad morze. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne. Obiadokolacja. Nocleg.

3-10 Dzień

Realizacja programu: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, dla chętnych dyskoteki tematyczne (płatne dodatkowo): UV PARTY, FOAM PARTY, PUB CRAWL, BEACH PARTY, PLAYBOY PARTY oraz udział w wycieczkach fakultatywnych.

11 Dzień

Opuszczenie pokoi ok. godz. 07.00, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, śniadanie. Czas na ostatnie zakupy. Obiadokolacja. Wieczorem wyjazd z Bułgarii. Nocny przejazd przez Rumunię.

12/13 Dzień

Dalsza podróż przez Rumunię, dłuższy przystanek na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie), Słowację. Powrót w godzinach nocnych.

PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki*:

DELFINARIUM + WARNA – ok. 24 EUR

NESEBER (z obiadem)– ok. 24 EUR

BAŁCZYK I PRZYLĄDEK KALIAKRA (z wieczorkiem) – ok. 24 EUR

WIELKIE TYRNOWO I KLASZTORY (z pokazem światło–dźwięk) – ok. 54 EUR

ISTAMBUŁ (1 dzień) – ok. 60 EUR + 10 USD (wiza)

REJS JACHTEM (z obiadem, 3 godz) – ok. 25 EUR

SAFARI – ok. 20 EUR

AQUAPOLIS – ok. 15 EUR

Dyskoteki – ok. 3 EUR.

*Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych

 

Lp Termin Cena Sprzedaż
1. 04.08-17.08.2017 1599 zł Sprzedaż zakończona
2. 13.08-26.08.2017 1599 zł Sprzedaż zakończona

 

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

W CENĘ WLICZONO - 9 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną, transport autokarem klasy LUX, opieka pilota, wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, bułgarską opiekę medyczną, ubezpieczenie

W CENĘ NIE WLICZONO -  Kaucji zwrotnej 25 euro, taksy klimatycznej 6 euro/pobyt/os., wycieczek fakultatywnych oraz własnych wydatków. Obiady w czasie podróży dodatkowo płatne ok. 5 EURO/posiłek. Dopłat do wyjazdów antenowych*

Gdańsk / Elbląg + 190 zł

Łódź + 150 zł

Warszawa + 150 zł

Kielce / Katowice / Kraków – bez dopłaty

 Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Zalecane posiadanie karty EKUZ