facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Bułgaria

  • Kraj: Bułgaria
  • Miejscowość: Bułgaria - Złote Piaski
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 18-30 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: Złote Piaski to najsłynniejszy kurort Bułgarskiej Riwiery, położony w pobliżu Warny. Skąpana w słońcu piaszczysta, szeroka plaża, ciepłe morze, piękny stary las, lecznicze źródła mineralne - to walory przyciągające turystów. Na smakoszy czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie. Tętniące życiem kluby, puby, dyskoteki gwarantują szalone wieczory i nocne zabawy.

ZAKWATEROWANIE - Hotel TINTYAVA*** położony w centrum Złotych Piasków, około 150 m od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 3 i 4-os. z łazienkami i TV-SAT.Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00. Wykwaterowanie o godz. 07.00.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - restauracja, bar z miejscem do grillowania, pub irlandzki, basen (leżaki, parasole bezpłatnie), w ogrodzie plac zabaw dla dzieci, bilard, rzutki, tenis stołowy.

WYŻYWIENIE - 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) kuchnia lokalna. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadokolacją.

TRANSPORT - Autokar klasy LUX

UWAGA! Możliwość wyjazdu z miast antenowych.

UBEZPIECZENIE - ubezpieczenie NNW (10 000 EUR), KL (15 000 PLN) i bagaż (800 PLN).

 

Organizator: Prima Tour

 

1 Dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię. Po drodze postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.

2 Dzień

Przyjazd do Bułgarii w godzinach porannych. Złożenie bagaży. Spacer nad morze. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne. Obiadokolacja. Nocleg.

3-10 Dzień

Realizacja programu: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, dla chętnych dyskoteki tematyczne (płatne dodatkowo): UV PARTY, FOAM PARTY, PUB CRAWL, BEACH PARTY, PLAYBOY PARTY oraz udział w wycieczkach fakultatywnych.

11 Dzień

Opuszczenie pokoi ok. godz. 07.00, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, śniadanie. Czas na ostatnie zakupy. Obiadokolacja. Wieczorem wyjazd z Bułgarii. Nocny przejazd przez Rumunię.

12/13 Dzień

Dalsza podróż przez Rumunię, dłuższy przystanek na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie), Słowację. Powrót w godzinach nocnych.

PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki*:

DELFINARIUM + WARNA – ok. 24 EUR

NESEBER (z obiadem)– ok. 24 EUR

BAŁCZYK I PRZYLĄDEK KALIAKRA (z wieczorkiem) – ok. 24 EUR

WIELKIE TYRNOWO I KLASZTORY (z pokazem światło–dźwięk) – ok. 54 EUR

ISTAMBUŁ (1 dzień) – ok. 60 EUR + 10 USD (wiza)

REJS JACHTEM (z obiadem, 3 godz) – ok. 25 EUR

SAFARI – ok. 20 EUR

AQUAPOLIS – ok. 15 EUR

Dyskoteki – ok. 3 EUR.

*Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych

 

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.