facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

Włochy

  • Kraj: Włochy
  • Miejscowość: Włochy - Rimini
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 18+
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ:  Rimini to jedno z najpopularniejszych miast imprezowo - wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Piękne piaszczyste plaże i bogate życie nocne pośród wielu sklepików, kawiarni i knajpek ulokowanych wzdłuż wybrzeża, gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.

ZAKWATEROWANIE – Hotel MARIKA*** położony 200 m od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży. Pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami i TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – 5 euro/ pokój/doba.

WYŻYWIENIE -  trzy posiłki dziennie:  śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja- dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Dodatkowo do obiadu podwieczorek w formie deseru lub owocu. Suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Pierwszy posiłek to lunch w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni to śniadanie w dniu wyjazdu.                                                                                                               

TRANSPORT - autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek.

Uwaga! Na odcinkach krajowych przejazdy mogą być realizowane busem, pociągiem (pendolino lub ekspresem)

UBEZPIECZENIE - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 2000 euro oraz bagaż do 200 euro (AXA).

 

1 Dzień

Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię.

2 Dzień

Spacer po Wenecji (należy posiadać 25 euro na tramwaj wodny  i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg. Pierwsze świadczenie kolacja.

3-8 Dzień

Wypoczynek we Włoszech , możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz:

Leniwie:

- Plażing , Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu.

- Spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.

Aktywnie:

-  Turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami

- Wyjazd do centrum Rimini, miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie. Zobaczymy m.in.: Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 5 euro).

- Wycieczki fakultatywne dla chętnych

- Gra miejska - rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego

Imprezowo:

- Wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki

- Nawiązanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie.

9 Dzień :

Po śniadaniu wyjazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 30 euro). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie – bilet na 2 dni. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), restauracjie i bary–, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.

10 Dzień :

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do MIRABILANDII – drugi dzień zabawy. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

11 dzień:

Powrót do Gdańska w godzinach wieczornych.

PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki*:

RZYM – Całodzienna wycieczka do stolicy . W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy  : Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – 60  euro

FLORENCJA Z PIZĄ – Całodzienna wycieczka. Przejazd do Pizy - wizyta na Placu Cudów, gdzie Uczestnicy wycieczki będą mieli okazję zobaczyć najsłynniejszą Krzywą Wieżę, Katedrę, Baptysterium oraz Campo Santo. Następnie przejazd do  Florencji  miasta marzeń w którym zwiedzimy Plac Michała Anioła , Ponte Vecchio, Galeria Uffizzi, Piazza della Signoria z Galerią Rzeżb, Baptysterium, Wieża Giotta, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce - Katedrę z najsłynniejszymi grobowcami. – 55  euro

AQUAFUN – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie . Super zabawa gwarantowana  - ok. 25 euro

REPUBLIKA SAN MARINO – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa)  -ok.  20 euro

DYSKOTEKI - Najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów , zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat- 10 euro wstęp, Altromondo nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj , każdego dnia inne atrakcje np. piana party - 12 euro wstęp), Blow Up – jedna z najstarszych dyskotek w mieście. Wybuch dobrej zabawy i energii –gwarantowany! - 10 euro za wstęp

*Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.