facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

GRECJA – ATTYKA

  • Kraj: Grecja
  • Miejscowość: GRECJA – ATTYKA
  • Transport: samolot
  • Wiek: 13-19
Dokumenty
Dla rodziców

W PROGRAMIE ZWIEDZANIE:

ATTYKI  – region położony w południowej części Grecji środkowej na Półwyspie Attyckim. Aghioi Apostoloi - kameralna i malownicza wioska rybacka, nad Zatoką Eubejską, położona ok. 45 km od Aten. Znajduje się tu wiele tawern i restauracji serwujących smaczną kuchnię grecką i międzynarodową. Bliskość stolicy oraz wielu ciekawych miejsc, takich jak Delfy, Korynt, Eretria sprawiają, że jest to doskonała baza wypadowa do zwiedzenia najważniejszych zabytków Grecji.

ZAKWATEROWANIE  Dolphin Hotel *** –  to hotel o bardzo dobrym standardzie położony Kalamos, w wiosce rybackiej Aghioi Apostoloi. Hotel położony zaledwie 300 metrów od morza. Na terenie obiektu znajduje się basen, lobby bar, restauracja, recepcja. Zakwaterowanie w przestronnych klimatyzowanych 3,4 osobowych pokojach z widokiem na góry lub morze z balkonami. W każdym pokoju TV, stoliki szafy, krzesła.
Strona Obiektu: https://dolphinhotel.gr/

WYŻYWIENIE  – 3 x dziennie w formie bufetuLunch i obiadokolacja składają się z dania głównego, sałatki i deseru, do lunchu i kolacji podawana jest woda źródlana, pozostałe napoje dodatkowo płatne.

TRANSPORT  przelot z Krakowa lub Warszawy do Aten

UBEZPIECZENIE  – Signal Iduna: KL - 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł

 

Organizator: Biuro Podróży INDEX

1. dzień: Zbiórka na lotnisku. Odprawa. Wylot zgodnie z rozkładem lotów. Przylot do Aten. Transfer autokarowy do hotelu. Posiłek. Zakwaterowanie.

2 – 8/11. dzień: Śniadanie. Pobyt w Aghioi Apostoloi, realizacja programu obozu: wypoczynek aktywny i mniej aktywny, plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne.

Wycieczki w fakultatywne: Meteory, Korynt, Wyspy

Zwiedzanie Aten - wycieczka do miasta – legendy, kolebki kultury europejskiej, w programie: Akropol, port Pireus, dzielnica Plaka, zmiana warty pod Parlamentem (dawnym Pałacem Królewskim) z Grobem Nieznanego Żołnierza, Agora Rzymska, Agora Grecka, Ogrody Narodowe, Stadion Panatenajski - miejsce pierwszych nowożytnych igrzysk olimpijskich w 1896 r.

 8/11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, czas na ostatni spacer i zakupy, Posiłek. Przejazd do Aten. Wylot do Polski.

 

Organizator: Biuro Podróży INDEX

LATO 2020 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2020.

Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2020 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2020 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy.

Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.