facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

ADRENALINA CAMP

 • Kraj: Polska
 • Miejscowość: Adrenalina Camp w Białce Tatrzańskiej
 • Transport: pociąg
 • Wiek: 14 - 18 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: BIAŁKA TATRZAŃSKA -to to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z podobno najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat „U Sorosa” usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, urządzone w stylu regionalnym. Spokojne, zielone otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://usorosa.com/ 

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: stołówka, sala kominkowa, świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny BASEN ZE ZJEŻDŻALNIĄ oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się ogrodzony teren zielony z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej. 

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

UBEZPIECZENIE: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie pociągu.
Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

 

ADRENALINA ZONE:

- EXTREME CHALLENGE – PARK LINOWY: w parku linowym czekać na Was będzie moc niezapomnianych wrażeń.  Skorzystacie z jednej z dwóch dostępnych tras. Domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami dostarczą sporej dawki emocji.

- SZALONY AQUAPARK - TERMA BANIA: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta ANAKONDA, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia TURBO. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym AQUAPARKUTERMA BANIA.

- MONSTERROLLER: dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kotelnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?

- STRATEGICZNA GRA TERENOWA: integracja, praca w grupach, ciekawe zadania, wyzwania, wzajemne wsparcie i  podejmowanie decyzji.

- ESCAPE ROOM: szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam wyjście z pokoju. Czy uda Wam się wydostać bez pomocy „tajemniczego brata”?  - to propozycja kolejnej gry strategiczno-druzynowej.

- MONSTER PROJEKT - BUDOWANIA ŚMIECIO-POTWORÓW: Nadacie drugie życie rzeczom, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Damy się ponieść naszej fantazji! Która drużyna zwycięży? Czyj Monster będzie największy?

 

SPORT ZONE:

- CROSS FIT i TRENING FUNKCJONALNY: różne stacje, różny poziom zadań dla każdego coś dobrego, każdy będzie miał rozpisane swoje zadania i będzie przez cały obóz je doskonalił. Wzmocnicie: wydolność; szybkość i sprawność - przegonimy Was po górskich szlakach i poćwiczycie ukochane interwały; siłę i stabilizację.

- KALISTENIKA: trenuj jak starożytni Spartanie! Podczas tych ćwiczeń zaangażujesz największe grupy mięśniowe, a sprzęt? – wystarczy twoje ciało. Kalistenika to rodzaj treningu siłowego polegającego na wykorzystaniu wyłącznie własnej masy ciała.

- SIŁA & CHARAKTER: każdy będzie mógł wziąć udział w rywalizacji i przejść specjalnie przygotowaną trasę, aby sprawdzić się czy na obozie dobrze się przygotowaliśmy. Czołganie, bieganie, padnij powstań i wiele innych przeszkód, którym będzicie musieli stawić czoła – ale wspólnie dacie radę!

- JOGA & STREACHING ELEMENTARY: porozciągacie się, aby rozluźnić ścięgna i mięśnie oraz zapobiegać zakwasom.

 

TRAVEL & TRIP ZONE:

- CAŁODNIOWA WYCIECZKA AUTOKAROWA - PODNIEBNA ESKAPADA NA SŁOWACJI: spacer pełen wspaniałych widoków i adrenaliny. Zobaczycie widowiskowe panoramy Tatr, Gorów, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego. Dodatkowo, odważni wejdą na taras widokowy (na wieży), który jest na wysokości 1175 m n.p.m. A hiper odważni wejdą na sieć adrenalinową, która znajduje się, na samym środku wieży – tylko dla osób bez lęku wysokości! Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, z których dowiecie się wielu ciekawych informacji  o miejscowej faunie i florze oraz zakątki adrenalinowe.

UWAGA! Gdyby sytuacja związana z Koronawirusem spowodowała, że niebezpieczny będzie dla Uczestników wyjazd na Słowację lub będą zamknięte granice wówczas alternatywnie Młodzież będzie uczestniczyła w całodniowej wycieczce do ZAMEK W NIEDZICY połączonej z LASEROWYM PAINTBALLEM

ALTERNATYWNIE W KRAINIE DUCHÓW: Odwiedzicie Zamek w Niedzicy - krainę duchów i legend. Może uda Wam się spotkać Białą Damę przechadzającą się po krętych korytarzach, a może usłyszycie ducha Janosika więzionego w lochach zamku? Po takiej dawce adrenaliny przyda się spacer zaporą nad jeziorem Czorsztyńskim. LASEROWY PAINTBALL: Mroczne siły pod wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką. Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jedi staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium? Weźmiecie udział w laserowej bitwie paintballowej! Każdy z Was zostanie wyposażony w specjalne kamizelki i laserową broń.

- WYCIECZKA AUTOKAROWA DO ZAKOPANEGO - SKOCZNIE NARCIARSKIE, KRUPÓWKI: nie może Was tam zabraknąć! Najbardziej charakterystyczne miejsca stolicy polskich Tatr nie będą Wam obce. Dodatkowo wejdziecie do INTERAKTYWNEGO CENTRUM EDUKACJI PRZYRODNICZEJ, gdzie czekają na Was gry, które uczą orientacji na mapie, ćwiczą pamięć, pomagają rozpoznawać odgłosy zwierząt i trenować spostrzegawczość.

- WEJŚCIE NA SZCZYT KOTELNICY: obóz w górach bez zdobycia szczytu? Nie z nami te numery! Wejdziecie na szczyt Kotelnicy. Na górze czekać na Was będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego. Na sam szczyt Kotelnicy wjedziecie kolejką !

- SZLAK NA CZARNĄ GÓRĘ: wędrówkę rozpoczniecie kierując się w stronę wsi Trybysz. Po drodze będziecie podziwiać przepiękny stary, drewniany kościół zdobiony motywem tatrzańskim. Dalej skierujecie się wprost na Czarną Górę. Jeśli będzie Wam mało dalej szlakiem przez Rusiński i Głodowski Wierch skierujecie się prosto na „Drogę Królewską” skąd wrócicie zmęczeni ale szczęśliwi.

- SZLAK NA CISOWĄ SKAŁKĘ: aby dotrzeć do celu wyruszycie z Białki Dolnej i skierujecie się w prawo do Białki Grapy a dalej do Nowej Białej. Po prawej stronie wznosi się Kramnica, a nieco dalej Obłazowa i w końcu dotrzecie na Cisową Skałkę skąd rozpościerają się przepiękne widoki na okoliczne pasma górskie min: Tatry, Pieniny, Babią Górę i Gorce.

UWAGA! Wszystkie wycieczki piesze dla bezpieczeństwa Uczestników odbędą się zgodnie z obowiązującymi przepisami Tatrzańskiego Parku Narodowego. Podane wycieczki piesze są przykładowe i mogą zostać zmienione – dostosowane do preferencji Uczestników biorąc pod uwagę ich sprawność i kondycję fizyczną – mogą zostać zamienione na dłuższe o trudniejszym stopniu lub odwrotnie: krótsze i łatwiejsze.

 

CHILL ZONE:

- OGNISKO Z GÓRALSKIMI PRZYŚPIEWKAMI: poczujecie niesamowity i wyjątkowy klimat śpiewając górskie piosenki i piekąc kiełbaski przy ognisku

- DUDZIARZE.PL - PODEJMIJ GÓRALSKIE WYZWANIE: góralskie legendy o Janosiku, tatrzańskie ciekawostki, a to wszystko przy melodii regionalnych instrumentów podhalańskich. Razem nauczycie się kroków tańca góralskiego, tak byście mogli wspólnie zatańczyć! Kto podejmie wyzwanie?

- DYSKOTEKI: będziecie oddawać się tanecznemu szaleństwu 

- HOLI FESTIVAL: kolorowa zabawa proszkami holi: jak na gwiazdy przystało rozkręcicie imprezę i stworzycie wielką chmurę barw! Festiwal kolorów to coraz bardziej popularna zabawa, polegająca na jednoczesnym wyrzucaniu przez grupę ludzi kolorowych proszków.  Ubaw gwarantowany! – dyskoteka specjalna !

- ODPOCZYNEK PRZY BASENIE

 

INNE ATRAKCJE: gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody.

 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z obozu będzie udostępniona drogą elektroniczną :)

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych): ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE

Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam, czeka na nas:

 • MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
 • ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów 
  w Europie Środkowo-Wschodniej
 • TSUNAMI DROPPER
 • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
 • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

Cena: 129 zł*

*wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2020 przez Energylandia.

 

LP. TERMIN CENA REGULARNA REZERWACJA
1. 07.07-18.07.2020 1584 zł sprzedaż zakończona
2. 18.07-29.07.2020 1584 zł możliwa
3. 29.07-09.08.2020 1584 zł możliwa

*MEGA promocja na Dzień Dziecka! Promocja ważna do 03.06.2020 r. lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
** promocja first minute nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu.
Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

W CENĘ WLICZONO:
zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
- program kolonii, 
- wstępy wg programu, 
- ubezpieczenie NNW, 
- opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, 
- podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO: 
- transportu*

*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk + 170zł, Tczew + 170zł, Malbork + 170zł, Warszawa + 150zł, Częstochowa + 100zł, Piotrków Trybunalski + 150zł, Kraków + 90 zł. 

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł


UWAGA:  Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualny paszport lub dowód osobisty tymczasowy - ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy.