facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

MEGA RUUNNMAGEDON

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: MEGA RUUNNMAGEDON - Jastrzębia Góra
  • Transport: autokar
  • Wiek: 14 - 18 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: Jastrzębia Góra – miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Bałtycki Relaks - usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-,4 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: przejazd autokarem na trasie Gdańsk –Jastrzębia Góra  – Gdańsk. 

UBEZPIECZENIE: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

SMAKI SKANDYNAWII - WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line

Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na obozie. Po obiedzie wyjedziemy na terminal do Gdyni, gdzie wieczorem wypłyniemy promem Stena Line do KARLSKRONY. Karlskrona jest to jedno z piękniejszych miast w Szwecji, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnego dnia – po dopłynięciu do brzegów Szwecji - zwiedzimy niesamowite Muzeum Morskie z ogromną kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, wraków, broni. Wieczorem wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Przypłyniemy do Gdyni trzeciego dnia w godzinach porannych. Podczas samego rejsu czego na nas zabawa na promie oraz dyskoteka. W trakcie wycieczki do Szwecji uczestnicy otrzymają śniadanie i kolację na promie oraz suchy prowiant – podczas pobytu w Karlskronie.

 

MEGA ATRAKCJE:

- REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB: wybierzemy się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka nas duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!

-FORMUŁA 1: Poczuj się jak Rober Kubice za sterami bolidu. Czaka na nas ekscytująca jazda gokartami. Mega atrakcje, mega wyzwanie. Kto zostanie Mistrzem Kierownicy?

- RUCHOME WYDMY: zwiedzimy najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe ruchome wydmyWydmy w Słowińskim Parku Narodowym to największy w Europie pas ruchomych wydm. To prawdziwa piaszczysta pustynia znajdująca się na wąskiej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Łebsko. Wiatr sprawia, że wydmy przemieszczają się i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. Będziemy próbować wdrapać się na takie piaszczyste wzniesienia.

- LINOWE WYZWANIA: dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka nas super zabawa w parku linowym. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki. Gotowi na wyzwanie? Dostępne są 3 trasy, każdy z nas będzie miał okazję pokonać właśnie jedną z nich.

 

RUUNNMAGEDON - SPORTOWA RYWALIZACJA:

- PAKIET UCZESTNIKA: każdy uczestnik naszego biegu ruunnmagedonowego musi dostać pakiet startowy w skład którego wchodzi koszulka i worek na sprzęt. Jednak pakiet trzeba będzie odpowiednio przygotować, aby nabrał odpowiedniego charakteru – to będzie nasze pierwsze zadanie. Nasz strój nabierze nowej mocy!

- TEAM WORK: nauczymy się jak pracować w grupie, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Praca w grupie to podstawa – działając razem pokonamy najtrudniejsze przeszkody.

- KOMANDO FOKI: na początek czeka nas musztra czyli poznamy podstawowe komendy i zwroty co wprowadzi nas w wojskowy klimat. Opanujemy sztukę przetrwania w trudnych warunkach oraz poznamy elementy survivalu, a także sztukę rozpalania ognisk.

- SIŁA I CHARAKTER: każdy będzie mógł wziąć udział w rywalizacji i przejść specjalnie przygotowaną trasę, aby sprawdzić się czy na obozie dobrze się przygotowaliśmy. Czołganie, wspinaczka, przeprawa przez morze i wiele innych przeszkód, którym będziemy musieli stawić czoła – ale wspólnie damy radę!

- NIGHT FIGHT: gra strategiczna, dwa nieprzyjacielskie obozy, wartownicy i zwiadowcy walczą nocą w lesie o sztandar. Strzeż się światła latarki  eliminującego z dalszej gry. Gdy jest ciemno poziom trudności wzrasta – ale damy radę! Nocny alarm – to pozytywna dawka adrenaliny i świetna zabawa.

 

CROSS FIT ELEMENTARY:

- CROSS FIT: różne stacje, różny poziom zadań dla każdego coś dobrego, każdy będzie miał rozpisane swoje zadania i będzie przez cały obóz je doskonalił.

- KALESTENIKA: trenuj jak starożytni Spartanie! Z nami nowoczesna odmiana – STREET WORKOUT, trenując zaangażujesz największe grupy mięśniowe, a sprzęt? – wystarczy twoje ciało.

- STRONG MEN: każdy chodź przez chwile stanie się Strong Menem, przerzucanie opon, spacer farmera nic trudnego, pokażemy jak się do tego przygotować, aby nie było rozczarowań.

- SLACK LINE: grawitacja, równowaga ? to wszystko będzie nam potrzebne aby dobrze przejść po linie. Zaczniemy od niższych wysokości a skończymy jak najwyżej się da.

 

SUN BEACH & FUN – czyli zabawa na MAXA:

- PLAŻING, SMAŻING I RELAXING:  czyli mały chill out na pięknej piaszczystej plaży & kąpiele morskie.

HAWAJSKIE BEACH PARTY: wieczorna impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami i zabawami: baloniada, taniec Hula-Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby…

- SŁONECZNY PATROL: wprawny ratownik musi wykazać się nie lada kondycją! Sprawdzimy nasze siły biorąc udział w zawodach sportowych w wodzie i nie tylko.

- NEPTUNALIA: czeka nas prawdziwy chrzest morski. Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.

- FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegramy pasjonujący mecz unihokeja.

- KUCHENNE SZALEŃSTWO – DZIEŃ PIZZERMANA: każdy lubi pizzę!  Upieczemy wspólnie ten włoski przysmak z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjemy ją ze smakiem!

 

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE: Dyskoteki,  wieczory filmowe,  plażowanie i kąpiele nad morzem pod okiem ratownika, ognisko z szantami, gry i zabawy sportowo - integracyjne

 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.
Każdy uczestnik musi zabrać ze sobą latarkę!

 

LP. TERMIN CENA REGULARNA REZERWACJA
1.

08.07-17.07.2020
08.07-19.07.2020**

1648 zł  możliwa
2.

17.07-26.07.2020
17.07-28.07.2020**

1648 zł  możliwa
3.

26.07-04.08.2020
26.07-6.08.2020**

1648 zł  sprzedaż zakończona
4.

04.08-13.08.2020
04.08-15.08.2020**

1648 zł  możliwa

*MEGA promocja na Dzień Dziecka! Promocja ważna do 03.06.2020 r. lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
** termin łącznie z Rejsem do Szwecji

 

 W CENĘ WLICZONO: 
- zakwaterowanie,
- wyżywienie, 
- opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika, 
- transport, 
 -program obozu, 
- wstępy, 
- ubezpieczenie NNW, 
- opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny,
- podatek VAT.

 W CENĘ NIE WLICZONO: 
- Rejsu do Szwecji – koszt 399 zł, 
- połączeń antenowych *

 *Możliwość wyjazdu z: Gdańska - bez dopłaty, Tczewa + 50 zł, Warszawy, Łodzi + 140 zł, Kraków, Katowice + 190 zł, Toruń, Bydgoszcz + 140 zł. Antenka realizowana przy min. 5 osobach samochodem osobowym, busem lub pociągiem, inne miasta na zapytanie.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł 

UWAGA:  Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.