facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

FRANCJA-HISZPANIA

  • Kraj: Francja-Hiszpania
  • Miejscowość: Francja-Hiszpania
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 14-18
Dokumenty
Dla rodziców

PARYŻ – stolica Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni. Paryż jest jednym z największych na świecie ośrodków kultury i turystyki.

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. 

LLORET de MAR - to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. 

ZAKWATEROWANIE - Hotel  Guitart Central Park ***/ Samba ***, położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW–  3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba) kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny )

WYŻYWIENIE -  Francja:  1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne. Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Napoje do obiadów i kolacji płatne dodatkowo (dla chętnych).                                                             

TRANSPORT  - Autokar wyposażony w WC, barek, TV, klimatyzacja. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych, powrót w godzinach wieczornych. 

Biuro zastrzega sobie  możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób).

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu PKP, autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.

POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM. 

UBEZPIECZENIE -  AXA TUiR  -  KL (10000 Euro), NNW (2.000 Euro), bagaż (200 euro)

Dodatkowe informacje - Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie.  Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 70-100  Euro. Wstępy na dyskoteki są możliwe pod warunkiem ukończenia 16 lat (wymagany dokument tożsamości).

 

Organizator: Centrum Podróży Koliber

 

Dzień 1

Wyjazd z Polski  wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 2

Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU - całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny około 35 Є). Na miejscu, istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie ok. 8-15 euro. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie (pokoje  3 osobowe  z umywalką  -  WC  i łazienki na korytarzach). Nocleg w hotelu.
lub
Przejazd do PARKU ASTERIXA (DOTYCZY TYLKO TURNUSÓW I i II) - całodzienna zabawa w parku rozrywki związanym ze słynnymi komiksowymi postaciami Asterixa i Obeliksa (bilet dodatkowo płatny ok. 35 Euro). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie ok 8-15 Euro. Nocleg w hotelu. 

Dzień 3

Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer  z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok.  14,50 Є), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja.
W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

Dzień 4

Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu  przejazdu zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd  do Lloret w godz. popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.

Dzień 4-11

Pobyt w  Lloret – 8 dni (7 noclegów)

W trakcie pobytu w programie:

- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony (m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka,  Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 20 euro) wieczorem pokazy grających fontann;

- konkurs wiedzy Viva Espana;

- plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu;

- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe;

Program fakultatywny:

-  miasteczko wodne - ok. 30 Є

-  wieczór hiszpański + pokazy flamenco - ok. 26 Є

-  karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia dla osób od 16 lat)  - ok. 26 Є

-  rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 23 € (bilet w 2 strony)

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy minimum 25 osobach. 

Dzień 11

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godz.  popołudniowo-wieczornych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji –w zależności od czasu przejazdu  zwiedzanie  Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.

Dzień 12

Przyjazd w okolice Werony,  wypoczynek i  wspaniała zabawa nad jeziorem Garda  w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny  około 28-29 Є). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.

Dzień 13

Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.  

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.