facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

ANGLIA DLA NAJMŁODSZYCH

  • Kraj: ANGLIA
  • Miejscowość: ANGLIA DLA NAJMŁODSZYCH
  • Transport: AUTOKAR
  • Wiek: 10-14 lat
Dokumenty
Dla rodziców

ZAKWATEROWANIE: Uczestnicy zakwaterowani są w hostelu Via Lewisham w Londynie. Jest to obiekt, który został otwarty po remoncie w 2016 roku. Pokojewieloosobowe z łazienkami, urządzone w sposób prosty, czyste i schludne.

WYŻYWIENIE: Podczas obozu uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania- płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata; lunch (wydawany jest w formie suchego prowiantu); obiadokolacje - jednodaniowy ciepły posiłek, napój.

TRANSPORT: Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Miejsca w autokarach są nienumerowane. 

UBEZPIECZENIE - AXA: NNW 2000 EUR, KL 10 000 EUR i bagaż 200 EUR

ORGANIZATOR: ATAS Sp. z o.o. - Nauka języka angielskiego

 

PROGRAM JĘZYKOWY

W czasie obozu prowadzone są zajęcia językowe w postaci gier i zabaw w terenie. Uczestnicy wypełniają zeszyty ćwiczeń, rozwiązują zadania, zdobywają informacje podczas odwiedzania obiektów i prowadzą rozmowy w języku angielskim. Pozwala to przełamać barierę mówienia i  osłuchać się z językiem obcym. Wymagania językowe wobec uczestników:  znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

PROGRAM

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. DOVER – przejazd obok Zamku w Dover.
LONYDN – zakwaterowanie w hostelu Via Lewisham, spotkanie zapoznawcze, wspólny spacer po okolicy.

3 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. BRIGHTON – zwiedzanie Pawilonu Królewskiego, spacer po centrum miasta, wjazd na Platformę Widokową British Airways i360, następnie zabawy i gry na plaży.

4 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Warner Bros. Studio – zwiedzanie studia, w którym powstały filmy o przygodach Harry'ego Pottera.  LONDYN -  Muzeum Historii Naturalnej.

5 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Chessington World of Adventures – całodniowy pobyt w parku rozrywki - w ofercie parku znajdziemy 27 atrakcji w 9 krainach tematycznych. Obiekt jest połączeniem wesołego miasteczka, parku botanicznego, akwarium morskiego oraz ogrodu zoologicznego! Idealne miejsce na przygodę w grupie obozowiczów, gdzie wszyscy będą zaangażowani w grę terenową.

6 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. CAMBRIDGE – spacer po miasteczku uniwersyteckim z przewodnikiem anglojęzycznym, przejście przez Silver Street z widokiem na Most Matematyczny, King's Parade obok King's College, Senate House – miejsce wręczenia dyplomów, Trinity College, St. John's College. Punting po rzecze Cam.

7 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, spacer obok Gmachów Parlamentu, Big Ben'a, Opactwa Westminster, spacer przez Park św, Jakuba do Pałacu Buckingham, Plac Trafalgar, Rejspo Tamizie z Westminster do Greenwich z możliwością podziwiania jednych z najciekawszych i najpiękniejszych obiektów w Londynie.

8 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – podsumowanie obozu, rozdanie nagród, czas wolny na ciepły posiłek przed wyjazdem i drobne zakupy. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przeprawa promowa.

9 DZIEŃ Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

Uwaga - obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby pisemnie upoważnione.
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Program wyjazdu prowadzony jest w języku polskim.

 

ORGANIZATOR: ATAS Sp. z o.o - Nauka języka angielskiego

LATO 2020 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2020.

Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2020 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2020 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy.

Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.