facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

FRANCJA-HISZPANIA

  • Kraj: Francja-Hiszpania
  • Miejscowość: Francja-Hiszpania
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 14-18
Dokumenty
Dla rodziców

PARYŻ – stolica Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni. Paryż jest jednym z największych na świecie ośrodków kultury i turystyki.

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. 

LLORET de MAR - to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. 

ZAKWATEROWANIE - Hotel  Guitart Central Park ***/ Samba ***, położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW–  3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba) kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny )

WYŻYWIENIE -  Francja:  1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne. Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Napoje do obiadów i kolacji płatne dodatkowo (dla chętnych).                                                             

TRANSPORT  - Autokar wyposażony w WC, barek, TV, klimatyzacja. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych, powrót w godzinach wieczornych. 

Biuro zastrzega sobie  możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób).

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu PKP, autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.

POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM. 

UBEZPIECZENIE -  AXA TUiR  -  KL (10000 Euro), NNW (2.000 Euro), bagaż (200 euro)

Dodatkowe informacje - Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie.  Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 70-100  Euro. Wstępy na dyskoteki są możliwe pod warunkiem ukończenia 16 lat (wymagany dokument tożsamości).

 

Organizator: Centrum Podróży Koliber

 

Dzień 1

Wyjazd z Polski  wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 2

Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU - całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny około 35 Є). Na miejscu, istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie ok. 8-15 euro. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie (pokoje  3 osobowe  z umywalką  -  WC  i łazienki na korytarzach). Nocleg w hotelu.
lub
Przejazd do PARKU ASTERIXA (DOTYCZY TYLKO TURNUSÓW I i II) - całodzienna zabawa w parku rozrywki związanym ze słynnymi komiksowymi postaciami Asterixa i Obeliksa (bilet dodatkowo płatny ok. 35 Euro). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie ok 8-15 Euro. Nocleg w hotelu. 

Dzień 3

Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer  z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok.  14,50 Є), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja.
W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

Dzień 4

Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu  przejazdu zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd  do Lloret w godz. popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.

Dzień 4-11

Pobyt w  Lloret – 8 dni (7 noclegów)

W trakcie pobytu w programie:

- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony (m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka,  Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 20 euro) wieczorem pokazy grających fontann;

- konkurs wiedzy Viva Espana;

- plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu;

- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe;

Program fakultatywny:

-  miasteczko wodne - ok. 30 Є

-  wieczór hiszpański + pokazy flamenco - ok. 26 Є

-  karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia dla osób od 16 lat)  - ok. 26 Є

-  rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 23 € (bilet w 2 strony)

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy minimum 25 osobach. 

Dzień 11

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godz.  popołudniowo-wieczornych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji –w zależności od czasu przejazdu  zwiedzanie  Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.

Dzień 12

Przyjazd w okolice Werony,  wypoczynek i  wspaniała zabawa nad jeziorem Garda  w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny  około 28-29 Є). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.

Dzień 13

Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.  

 

LP TERMIN CENA DO 07.04.2018 CENA DO 30.04.2018 CENA REGULARNA REZERWACJA
1. 04.07-16.07.2018

2190 zł

2240 zł

2290 zł

sprzedaż zakończona
2. 18.07-30.07.2018 2190 zł 2240 zł 2290 zł sprzedaż zakończona
3. 01.08-13.08.2018 2190 zł 2240 zł 2290 zł sprzedaż zakończona

Cena promocyjna ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej
Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

Cena liczona przy kursie nie wyższym niż 4,25 zł.

Dodatkowo płatne (dla chętnych):
- Gwarantowany pokój 2 osobowy (Francja i Hiszpania) + 180 zł/os
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 75 zł/os
- Ubezpieczenie od chorób przewlekłych + 60 zł/os.
- Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 90 zł/os

W CENĘ WLICZONO - Przejazd autokarem, 1 nocleg  w Paryżu,  8 dni (7 noclegów) pobytu w Lloret, wyżywienie wg programu + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie, opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, dopłatę do funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.

W CENĘ NIE WLICZONO – biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz  programu fakultatywnego. Na obligatoryjne  bilety wstępu, opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Disneyland lub Park Asterixa i Gardaland) oraz opłaty wjazdowe do Paryża, należy przeznaczyć ok. 70  Euro. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.  Opłata klimatyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5 euro /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok 70-100 euro.