facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: Jastrzębia Góra
  • Transport: autokar
  • Wiek: 7 - 12 lat
Dokumenty
Dla rodziców

JASTRZĘBIA GÓRA – miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

ZAKWATEROWANIE - Ośrodek Bałtycki Relaks - usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4- i 6 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW – przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska, miejsce na ognisko.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

TRANSPORT – przejazd autokarem na trasie Gdańsk –Jastrzębia Góra  – Gdańsk.  Możliwość wyjazdu z Lęborka, Warszawy, Łodzi*

*antenka realizowana przy min. 3 osobach samochodem osobowym, busem lub pociągiem.

MEGA ATRAKCJE

ŁEBA PARK

największy park rozrywki na Pomorzu!

Czeka nas fantastyczna przygoda, dzięki której cofniemy się w przeszłość, aż do epoki Freda Flinstona. Będziemy mieli możliwość spotkania się twarzą w twarz z około 100 prehistorycznymi trójwymiarowymi gadami naturalnej wielkości. Łeba Park to mnóstwo atrakcji – a w tym m.in. ogromne zjeżdżalnie wodne, zamek strachu, największy w Polsce Minigolf, kopalnia złota, pojazdy Flinstonów, wioska indiańska i wiele wiele innych

REJS STATKIEM

być nad morzem i nie popłynąć w rejs? Stylowa jednostka "z pazurem" zaprasza na spotkanie z prawdziwymi wilkami morskimi, którzy świetnie się czują i na lądzie i na morzu! Czeka nas wspaniała wyprawa, która na długo pozostanie w naszej pamięci! 

LUNA PARK

niezapomniana zabawa w Luna Parku w Jastrzębiej Górze! Czekają na nas łódki indiańskie, trampolina, wesoła ciuchcia, karuzela ze zwierzakami, Euro Bungee, basen chiński, karuzela łańcuchowa, zjeżdżalnia kura, pontony, samochodziki elektryczne – każdy uczestnik otrzymuje 3 żetony do wykorzystania na 3 dowolne atrakcje.

LINOWE WYZWANIA

dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka nas super zabawa w parku linowym. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki.. Gotowi na wyzwanie? Dostępne są 3 trasy, każdy z nas będzie miał okazję pokonać właśnie jedną z nich.

MALI WĘDROWCY

zwiedzimy Jastrzębią Górę – przespacerujemy się nadmorską promenadą i dotrzemy na najwyższy klif na wybrzeżu Bałtyku. Poszukamy Gwiazdy Północy czyli najdalej wysuniętego na północ punktu Polski. Dotrzemy też do latarni morskiej na Przylądku Rozewie. Wdrapiemy się na jej szczyt, skąd będziemy podziwiać piękną nadmorską panoramę. 

 

MINIONKI ATAKUJĄ

MINION STYLE - na początek odpowiedni strój! Obudzimy śpiący w nas talent artystyczny! Każdy z nas stworzy własną niepowtarzalną, minionkową koszulkę. Wzorem Paprockiego & Brzozowskiego przemienimy się w kreatorów mody,  dodatkowo przygotujemy wszystko co nam będzie potrzebne na hawajskie beach party! Na koniec urządzimy pokaz wszystkich stylizacji oraz sesję zdjęciową. Czerwony dywan czeka właśnie na Ciebie!

LABORATORIUM DOKTORA NIKCZEMNIUKA - wybuchy, eksplozje, dziwne substancje i kolorowe płyny. Przeprowadzimy  eksperymenty godne szalonego naukowca, staniemy się prawą ręką Doktora Nikczemnika i poznamy laboratoryjne sekrety samego mistrza. 

INŻYNIERSKI KLUB KEVINA STUARTA I BOBA - Minionki to prawdziwi konstruktorzy. Potrafią zbudować niesamowite pojazdy latające, pływające i jeżdżące. My też dołączymy do ekipy i zbudujemy coś nadzwyczajnego. Do dyspozycji będziemy mieli  plastikowe butelki, sznurek, taśmę klejącą i nożyczki. Poradzimy sobie? Na pewno!

HAWAJSKIE MINION BEACH PARTY – impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami i zabawami: baloniada, taniec Hula- Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby – czyli to co Minionki lubią najbardziej PARTY TIME.

NA TROPIE DIAMENTU - Tym razem pomożemy DRU I GRU odnaleźć tajną kryjówkę Balthazara Bratta, odzyskać skradziony diament   i uratować świat. Będziemy mieli do dyspozycji różne wskazówki, dzięki którym będziemy mogli znaleźć kryjówkę Balthazara. Czeka nas niesamowita przygoda.

KUCHENNE SZALEŃSTWO – DZIEŃ PIZZERMANA - Minionki co prawda uwielbiają banany – ale równie mocno uwielbiają pizzę. Upieczemy wspólnie pyszną pizzę z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjemy ją ze smakiem

SZTURM MINIONKÓW NA PLAŻĘ - Jastrzębia Góra słynie z pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Będziemy tutaj do woli korzystać z kąpieli morskich pod okiem wykwalifikowanego ratownika. Oczywiście czekają też na nas: konkurs na minionkową rzeźbę z piasku, zawody w wodzie i wylegiwanie się na złotym piasku.

 

A DODATKOWO CZEKA NA NAS….

BITWA MORSKA - cały dzień będziemy walczyć, oczywiście  w myśl zasad fair play, w różnorodnych zawodach i rozgrywkach sportowych drużynowych, jak i indywidualnych. W planie m.in. rozgrywki ringo, piłki nożnej i siatkówki, wyścigi, tory przeszkód i wiele innych.

WIECZÓR KABARETÓW I HUMORU - zaprezentujemy nasze kabaretowe zdolności indywidualnie lub grupowo. Skecze, żarciki i dowcipy spowodują, że ze śmiechu będziemy się turlać po trawie.

WIECZÓR PROJEKTANTÓW MODY - każdy z nas przemieni się w światowej sławy projektanta. Przeleje swoje pomysły na papier, a później wykorzystując wszystko co mu wpadnie w dłonie stworzy wspaniały strój i pójdzie w pokazie mody rodem z paryskich salonó1)w.

UWAGA:

Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników

 

Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną

 

 

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.