facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

MEGA MOCNI! MOJA PIERWSZA KOLONIA

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: Jastrzębia Góra - MEGA MOCNI!
  • Transport: autokar
  • Wiek: 7 - 12 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: Jastrzębia Góra – miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

ZAKWATEROWANIE:Ośrodek Bałtycki Relaks - usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-,4- i 6 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.

WYŻYWIENIE:4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: przejazd autokarem na trasie Gdańsk –Jastrzębia Góra  – Gdańsk. 

Program kolonii – tak opracowany, żeby nasi najmłodsi nie mieli czasu na nudę i tęsknotę

SMAKI SKANDYNAWII

- WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line(opcja dla CHĘTNYCH realizowana na koniec kolonii przy grupie min. 20 osób)

Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na kolonii. Po obiedzie wyjedziemy na terminal do Gdyni, gdzie wieczorem wypłyniemy promem Stena Line do KARLSKRONY. Karlskrona jest to jedno z piękniejszych miast w Szwecji, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnego dnia – po dopłynięciu do brzegów Szwecji - zwiedzimy niesamowite Muzeum Morskie z ogromną kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, wraków, broni. Wieczorem wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Przypłyniemy do Gdyni trzeciego dnia w godzinach porannych. Podczas samego rejsu czego na nas zabawa na promie oraz dyskoteka. W trakcie wycieczki do Szwecji uczestnicy otrzymają śniadanie i kolację na promie oraz suchy prowiant – podczas pobytu w Karlsronie. - obowiązkowy paszport lub dowód osobisty ważny 6 miesięcy po powrocie z imprezy. 

MOC ATRAKCJI 

ŁEBA PARK: największy park rozrywki na Pomorzu! Czeka nas fantastyczna przygoda, dzięki której cofniemy się w przeszłość, aż do epoki Freda Flinstona. Będziemy mieli możliwość spotkania się twarzą w twarz z około 100 prehistorycznymi trójwymiarowymi gadami naturalnej wielkości. Łeba Park to mnóstwo atrakcji – a w tym m.in. ogromne zjeżdżalnie wodne, zamek strachu, największy w Polsce Minigolf, kopalnia złota, pojazdy Flinstonów, wioska indiańska i wiele innych.

LUNA PARK: niezapomniana zabawa w Luna Parku w Jastrzębiej Górze! Czekają na nas łódki indiańskie, trampolina, wesoła ciuchcia, karuzela ze zwierzakami, Euro Bungee, basen chiński, karuzela łańcuchowa, zjeżdżalnia kura, pontony, samochodziki elektryczne – każdy uczestnik otrzymuje 3 żetony do wykorzystania na 3 dowolne atrakcje.

LINOWE WYZWANIA: dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka nas super zabawa w PARKU LINOWYM. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki. Gotowi na wyzwanie? Dostępne są 3 trasy, każdy z nas będzie miał okazję pokonać właśnie jedną z nich.

MALI WĘDROWCY: zwiedzimy Jastrzębią Górę – przespacerujemy się nadmorską promenadą i dotrzemy na najwyższy klif na wybrzeżu Bałtyku. Poszukamy Gwiazdy Północy czyli najdalej wysuniętego na północ punktu Polski. Dotrzemy też do latarni morskiej na Przylądku Rozewie. Wdrapiemy się na jej szczyt, skąd będziemy podziwiać piękną nadmorską panoramę. 

NA TROPIE JACKA SPAROWA – CZYLI JAK ZOSTAĆ PIRATEM

REJS STATKIEM PIRATÓW:  być nad morzem i nie popłynąć w rejs?Stylowa jednostka "z pazurem" zaprasza na spotkanie z prawdziwymi wilkami morskimi, którzy świetnie się czują i na lądzie i na morzu! Czeka nas wspaniała wyprawa, która na długo pozostanie w naszej pamięci!

BUDOWANIE OKRĘTU PIRACKIEGO: stawimy czoła wyzwaniu i zbudujemy pirackie jednostki pływające z dostępnych materiałów: styropian, butelki, prześcieradła, sznury, taśmy i gałęzie – konstruowanie i wodowanie. Stworzymy własną banderę oraz okrzyk piracki. Sprawdzimy, która załoga zbuduje najsolidniejszy statek, a który zatonie jako pierwszy!

PIRACKIE SKARBY: naszym zadaniem będzie odszukanie skarbu ukrytego przez pirata Jacka Sparrowa. Jednak nie będzie to takie proste jakby się mogło wydawać! Sprytny pirat podarł mapę na kilka części; aby uzyskać kolejną część mapy będziemy musieli wykonać zadanie specjalne.

KORSARZE ZDOBYWAJĄ PLAŻĘ: Jastrzębia Góra słynie z pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Młodzi korsarze czyli my będziemy mogli tutaj do woli korzystać z kąpieli morskich pod okiem pirata ratownika. Oczywiście czeka na nas konkurs na najciekawszą rzeźbę z piasku, zawody w wodzie i wylegiwanie się na złotym piasku.

BITWA MORSKA: cały dzień będziemy walczyć, oczywiście w myśl zasad fair play, w różnorodnych zawodach i rozgrywkach sportowych, drużynowych jak i indywidualnych. Czekają nas rozmaite konkursy, m.in.: na najlepszego pływaka, morskiego poszukiwacza,   a także: siatkówka plażowa, piłka nożna, rozgrywki ringo, wyścigi i tory przeszkód.

NEPTUNALIA: czeka nas prawdziwy chrzest morski, podczas którego zaszczycą nas swoją obecnością dostojni goście - sam Neptun! Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich morskich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.

KOLOROWY KOKTAJL ZABAW

ZAKRĘCONY ŚWIAT QUILLINGU: obudzimy swoją fantazję i stworzymy własny papierowy świat. Quilling to popularna technika papieroplastyki wykorzystywana do tworzenia niebanalnych kartek okolicznościowych, biżuterii czy ozdób. Sami zdecydujemy co stworzymy: czy będzie to kartka z wakacji, biżuteria, szalone zwierzaki czy może abstrakcyjne wzory? Dla najlepszych artystów przewidziane upominki. Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasz papier!

MYDLANE INSPIRACJE: nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Udowodnimy, że mydło służy nie tylko do mycia – ale może być to również forma twórcza. Skomponujmy swoje unikatowe mydło w ulubionym kolorze, z dodatkami, które będą nam najbardziej odpowiadać.

CYRKOWO: nauka żonglowania nie jest taka straszna jak się wydaje

 

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną

 

LP.

TERMIN - 2019

CENA DO

28.02.2019*

CENA DO

30.04.2019*

CENA 

REGULARNA

 REZERWACJA

1.

23.06.-02.07. 23.06.-04.07.**

1359 zł

1409 zł

1459 zł

 sprzedaż zakończona

2.

02.07.-11.07. 02.07.-13.07.**

1359 zł

1409 zł

1459 zł

 sprzedaż zakończona

3.

11.07.-20.07. 11.07-22.07.**

1359 zł

1409 zł

1459 zł

sprzedaż zakończona

4.

20.07 - 29.07. 20.07-31.07.**

1359 zł

1409 zł

1459 zł

sprzedaż zakończona

5.

29.07 - 07.08. 29.07-09.08.**

1359 zł

1409 zł

1459 zł

sprzedaż zakończona

 

* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej

Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

** termin łącznie z Rejsem do Szwecji

 

W CENĘ WLICZONO: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika, transport z Gdańska, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO: Rejsu do Szwecji – koszt 300 zł, połączeń antenowych *

*Możliwość wyjazdu z: Lęborka +50 zł, Tczewa +50 zł, Warszawy, Łodzi + 140 zł, antenka realizowana przy min. 3 osobach samochodem osobowym, busem lub pociągiem.

Kraków, Katowice + 180 zł – na zapytanie

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii