facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

WĘGRY

  • Kraj: Węgry
  • Miejscowość: WĘGRY Hajduszoboszlo
  • Transport: autokar
  • Wiek: 12 - 18 lat
Dokumenty
Dla rodziców

HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy kąpielisko. Posiada 13 basenów, wśród nich baseny ze sztucznymi falami, masaże wodne, zjeżdżalnie, szaloną rzeką itp. Miasto latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy.

ZAKWATEROWANIE

Hotel THERMAL VICTORIA ***
Położenie: w centrum miasta, ok. 300 m od kąpieliska termalnego.
Zakwaterowanie: pokoje 3 i 4-osobowe łazienkami, TV, radiem i lodówką.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW

restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny, dwa baseny wewnętrzne, sala fitness, sauna, mini golf, stół do tenisa, boisko do koszykówki, sejf, plac zabaw, Internet.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje) – kuchnia węgierska, suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT

autokar klasy LUX

UBEZPIECZENIE

NNW (10 000 PLN), KL (15 000 EUR) i bagaż (800 PLN)

RAMOWY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd z Gdańska w godzinach południowych.

2 Dzień: Przejazd przez Słowację na Węgry. Przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie od godz. 14.00, obiad, zapoznanie z okolicą, kolacja, nocleg.

3–9 Dzień: Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo: plażowanie i kąpiele w basenach (3 całodzienne bilety na kąpielisko), zajęcia rekreacyjne, rozgrywki sportowe m.in.: piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, piesze wędrówki, dyskoteki; udział w imprezach organizowanych przez kurort (festyny, koncerty, pikniki)

10 Dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie o godz. 09.00, obiad + suchy prowiant. Wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Słowację.

11 Dzień: Powrót do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do Gdańska w godzinach wieczornych

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE: EGER ok. 7000 HUF, BUDAPESZT ok. 8000 HUF, 1 wejście do AQUA PARKU z całodziennym biletem na zjeżdżalnie około 5300 HUF.

 

Organizator: Prima Tour S.C.

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.