facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

OBÓZ JĘZYKOWY - MALTA

  • Kraj: Malta
  • Miejscowość: OBÓZ JĘZYKOWY - MALTA
  • Transport: samolot
  • Wiek: 12-18 lat
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ: Malta - wyjątkowe wyspiarskie państwo o bogatej historii, kulturze i pięknych krajobrazach. Dzięki wpływom brytyjskim, angielski jest tam jednym z języków urzędowych. Zapraszamy na obóz, który łączy w sobie naukę w szkole językowej ze zwiedzaniem najciekawszych zabytków oraz odpoczynkiem nad ciepłym morzem.

ZAKWATEROWANIE: Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów.

WYŻYWIENIE:
W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania: płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa; lunch: kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu); obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, woda

TRANSPORT:  Przelot Warszawa – Malta – Warszawa będzie realizowany liniami lotniczymi Air Malta; dopuszczalny limit bagażu głównego – 20 kg, bagażu podręcznego - 7 kg. Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 3 dni przed wylotem. 

UBEZPIECZENIE:  AXA: NNW, KL, bagaż

 

Organizator: Nauka języka angielskiego – organizator ATAS sp. z o.o.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH:
Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE:
Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach oferujemy zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

PROGRAM „A”

1 DZIEŃ Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.

2 DZIEŃ PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

3 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych (koszt 12 EUR).

4 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. VALLETTA – zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (płatne dodatkowo ok 8 EUR). Wieczór integracyjny.

5 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy.

6 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe  - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem oraz ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. MDINA – malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów. RABAT – zwiedzanie Kościoła Św. Pawła Wieczorem: gry i zabawy.

7 DZIEŃ COMINO – wycieczka na trzecią co do wielkości wyspę położoną pomiędzy Maltą i Gozo. Plażowanie na „Błękitnej Lagunie”. Uwaga: Koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok 10 EUR.

8 DZIEŃ Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

 

PROGRAM „B”

1 DZIEŃ  Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.

2 DZIEŃ PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

3 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych (koszt 12 EUR).

4 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe  - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Po południu – plażowanie. MDINA – wieczorny wyjazd do dawnej stolicy Malty.

5 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy. VALLETTA – spacer po stolicy Malty. Wieczorem: gry i zabawy.

6 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania.  TRZY MIASTA: Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem. Wieczorem: integracja na plaży.

7 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. GOZO – zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem: zwiedzanie Victorii – stolicy Gozo, relaks w Xlendi Bay. Wieczorem: spacer i plażowanie.

8 DZIEŃ Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione. 

 

Organizator: Nauka języka angielskiego – organizator ATAS sp. z o.o.

 

LATO 2020 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2020.

Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2020 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2020 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy.

Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.