facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

MALTA

  • Kraj: Malta
  • Miejscowość: Malta
  • Transport: samolot
  • Wiek: 12-18 lat
Dokumenty
Dla rodziców

Malta zachwyca śródziemnomorskim klimatem i krystalicznie czystą wodą, a także śladami burzliwej i skomplikowanej historii w postaci zapierających dech w piersiach budowli i dzieł sztuki umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. 

Dodatkowym atutem jest zakwaterowanie u rodzin maltańskich, dzięki czemu obozowicze mają żywy i bezpośredni kontakt z językiem angielskim, kulturą i życiem codziennym Maltańczyków. Zapraszamy wszystkich spragnionych promieni słonecznych!!!

ZAKWATEROWANIE: Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów.

WYŻYWIENIE:

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:

śniadania: płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa

lunch: kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)

obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, woda

 

TRANSPORT:  Przelot Warszawa – Malta – Warszawa będzie realizowany liniami lotniczymi Air Malta; dopuszczalny limit bagażu głównego – 20 kg, bagażu podręcznego - 7 kg. Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 3 dni przed wylotem. Uwaga! W trakcie przelotu nie zapewniamy posiłku!

UBEZPIECZENIE:  AXA: NNW, KL, bagaż

 

Organizator: Nauka języka angielskiego – organizator ATAS sp. z o.o.

PROGRAM „A”

1 DZIEŃ Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie

2 DZIEŃ PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

3 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Ćwiczenia językowe - projekcja filmu w języku angielskim i dyskusja. Wieczorem: dyskoteka.

4 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. VALLETTA – zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (płatne dodatkowo ok 8 EUR). Wieczór integracyjny.

5 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy.

6 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe  - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem oraz ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. MDINA – malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów. RABAT – zwiedzanie Kościoła Św. Pawła Wieczorem: gry i zabawy.

7 DZIEŃ COMINO – wycieczka na trzecią co do wielkości wyspę położoną pomiędzy Maltą i Gozo. Plażowanie na „Błękitnej Lagunie”. Uwaga: Koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok 10 EUR.

8 DZIEŃ Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkład

 

PROGRAM „B”

1 DZIEŃ  Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.

2 DZIEŃ PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy

3 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych ( koszt 10 EUR)

4 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe  - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Po południu – plażowanie. MDINA – wieczorny wyjazd do dawnej stolicy Malty.

5 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy. VALLETTA – spacer po stolicy Malty. Wieczorem: gry i zabawy.

6 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania.  TRZY MIASTA: Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem. Wieczorem: integracja na plaży.

7 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. GOZO – zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem: zwiedzanie Victorii – stolicy Gozo, relaks w Xlendi Bay. Wieczorem: spacer i plażowanie.

8 DZIEŃ Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

 

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH:

Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE:

Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach oferujemy zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

 

Organizator: Nauka języka angielskiego – organizator ATAS sp. z o.o.

 

LP TERMIN WARIANT CENA REGULARNA
(bez opłaty za transport)
REZERWACJA
1 23.06 - 30.06.2018 A 1090 zł sprzedaż zakończona
2 30.06 – 07.07.2018 B 1140 zł sprzedaż zakończona
3 07.07 – 14.07.2018 A 1090 zł sprzedaż zakończona
4 14.07 – 21.07.2018 B 1140 zł sprzedaż zakończona
5 21.07 – 28.07.2018 A 1090 zł sprzedaż zakończona
6 28.07 – 04.08.2018 B 1140 zł sprzedaż zakończona
7 04.08 – 11.08.2018 A 1090 zł sprzedaż zakończona
8 11.08 – 18.08.2018 B 1140 zł sprzedaż zakończona
9 18.08 – 25.08.2018 A 1090 zł sprzedaż zakończona
10 25.08 – 01.09.2018 A 1040 zł sprzedaż zakończona 

Cena obowiązuje przy kursie nie wyższym niż 1 EUR = 4,4 PLN

W CENĘ WLICZONO:  

zakwaterowanie u rodzin maltańskich: 7 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja), ćwiczenia językowe w terenie, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie AXA NNW, KL i bagaż

 

W CENĘ NIE WLICZONO:  

przelot samolotem na trasie Warszawa-Malta-Warszawa +1100 zł,

DODATKOWA, OBOWIĄZKOWA OPŁATA 190 EUR ZAWIERA:

- 16 lekcji języka angielskiego, każda lekcja trwa 45 minut
-  test kwalifikacyjny
-  materiały do nauki
-  certyfikat ukończenia kursu
-  transfer z lotniska na Malcie (w dniu przylotu i wylotu)
-  koszt wstępów podczas realizacji programu zwiedzania

 

DODATKOWE INFORMACJE

-  dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 69 PLN (deklarowane w ciągu 3 dni roboczych od momentu rezerwacji imprezy i wpłaty zaliczki)
-  osoba przewlekle chora powinna wykupić ubezpieczenie od chorób przewlekłych: dopłata 115 PLN (deklarowane najpóźniej tydzień przed wyjazdem)
-  gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: dopłata 80 PLN (deklarowane w dniu zawarcia umowy)
-  dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty,