facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

WŁOSKI LUZIK

  • Kraj: Włochy
  • Miejscowość: WŁOCHY RIMINI
  • Transport: autokarem
  • Wiek: 12-18 LAT
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ:  Rimini jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

ZAKWATEROWANIE –MARIKA*** www.hotel-marika.it bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 os. z łazienkami  (niektóre w „typie włoskim” tj. bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie) TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 euro/ pokój/doba.

WYŻYWIENIE - trzy posiłki dziennie:  śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Pierwsze świadczenie - kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.                                     

TRANSPORT - autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek.
Uwaga! Na odcinkach krajowych przejazdy mogą być realizowane busem, Polskim Busem, pociągiem PKP - miejsca rezerwowane.

UBEZPIECZENIE - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 2000 euro oraz bagaż do 200 euro (AXA) oraz bagaż do 200 euro (AXA).

1 Dzień
Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię.

2 Dzień
Spacer po Wenecji (należy posiadać 25 euro na tramwaj wodny  i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg. Pierwsze świadczenie kolacja.

3-8 Dzień
Wypoczynek we Włoszech , możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz:

Leniwie:

- Plażing , Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu.

- Spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.

Aktywnie:

-  Turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami

- Wyjazd do centrum Rimini, miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie. Zobaczymy m.in.: Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 7 euro).

-Gra miejska- rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego

-Wycieczki fakultatywne dla chętnych

-Klub Kibica – podczas obozu będziemy mieli niepowtarzalną okazję by poczuć piłkarskie emocje, bo to właśnie tego lata odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Pokażemy za granicą jak kibicują biało- czerwoni

Imprezowo:

- Wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki

- Nawiązanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie.

9 Dzień :
Po śniadaniu wyjazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 30 euro). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie – bilet na 2 dni. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), restauracje i bary– a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.

10 Dzień :
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do MIRABILANDII – drugi dzień zabawy. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

11 dzień:
Powrót do Gdańska w godzinach wieczornych. 

UWAGA! W terminie 28.06-07.07.2018** obóz trwa 10 dni.

PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki*:

- RZYM – Całodzienna wycieczka do stolicy . W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy  : Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – 60 euro

- AQUAFUN – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskot`eka w pianie . Super zabawa gwarantowana  - ok. 25 euro

- REPUBLIKA SAN MARINO – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa)  -ok.20 euro

- DYSKOTEKI* - Najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów , zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny muzyczny świat- 10 euro wstęp, Altromondo nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj , każdego dnia inne atrakcje np. piana party - 12 euro wstęp), Baja Imperiale – jedna z największych dyskotek w Europie. (cena różni się w zależności od terminu od ok. 18 euro)

* Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych (min.15 osób), wstęp na dyskotekę od 16 r.ż. 

UWAGA:

  • Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty -ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy !
  • Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny.
  • Obowiązkowa kaucja zwrotna 20 euro

 

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.