facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII

  • Kraj: AUSTRIA
  • Miejscowość: Austria Radstadt
  • Transport: autokar
  • Wiek: 12-18 LAT
Dokumenty
Dla rodziców

MIEJSCOWOŚĆ - RADSTADT malownicze miasteczko liczące 4600 mieszkańców, jego początki sięgają jeszcze czasów rzymskich. 

ZAKWATEROWANIE- Bachlehen & Johanneshof, położony jest w mieście Radstadt, w odległości zaledwie 500 metrów od pola golfowego Tauerngolf. Pokoje 4,5,6 - osobowe z łazienkami.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - Basen kryty, Strefa wellness z sauną, łaźnią parową, kabiną na podczerwień i pokojem relaksacyjny, Siłownia, Boiska sportowe : boisko piłkarskie, 2 korty tenisowe, boisko do siatkówki (wypożyczalnia rakiet i piłek), trampolin, Park łyżwiarski , slackline, ściana głazowa , gokart, Pawilon ze stołem do ping-pong, Plac zabaw ze zjeżdżalnią z falą i pętelkami, mały most wiszący i rama do wspinaczki, Piłkarzyki , tenis stołowy.

Wyżywienie - 3 posiłki pierwsze świadczenie obiadokolacja  w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie; śniadanie I suchy prowiant w dniu wyjazdu (bufet śniadaniowy, 3-daniowy obiad z bufetem sałatkowym, 2-daniowa kolacja napoje bezalkoholowe z baru z sokami)

Transport - autokar o podwyższonym standardzie (WC, barek, video, klimatyzacja). Antenka z Gdańska realizowana przy min. 6 uczestnikach Polskim Busem, PKP lub samochodem osobowym. 

Ubezpieczenie AXA: Koszty Leczenia w podróży zagranicznej, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków oraz bagaż.

 

ORGANIZATOR: BIURO PODRÓŻY HARCTUR WARSZAWA

Dzień 1: PODRÓŻ CZAS ZACZĄĆ! Spotkanie z uczestnikami, omówienie trasy, oraz programu naszego wyjazdu. Wyjazd  w godzinach popołudniowych (z Warszawy ok. godz. 19.00, z łodzi ok. 21.00)

Dzień 2: Przyjazd uczestników do Austrii. Zakwaterowanie. Powitanie, kolacja, Nocleg.

Dzień 3: AKCJA-INTEGRACJA! Po śniadaniu udamy się na spacer po okolicy.  Uczestnicy otrzymają zadania do wykonania. Program ułożony tak aby młodzież, nawiązała relacje ze wszystkimi uczestnikami w grupie. Po wycieczce krajoznawczej – zajęcia sportowe na terenie ośrodka.Po kolacji, Dyskoteka – czyli tańce, muzyka i to co lubicie najbardziej zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa J

Dzień 4: AQUA PARK I! Po śniadaniu wyruszamy do jednego z najlepszych w Europie AquaParków. Przed nami wypad do AMANDE!  Co nas czeka ? Otwarte baseny z zachwycającym widokiem na Alpy, kryte baseny, "Płynąca rzeka", 4 wypasione zjeżdżalnie. Najciekawsza to niezapomniana podróż zjeżdżalnią ze światłami i muzyką . Uważaj jesteś nagrywany ! Po południu, czeka nas mecz piłki nożnej ! Po kolacji niespodzianka. Warsztaty Akademia Geniusza !

Dzień 5: Z WIZYTĄ U MOZARTA Z WIDOKIEM NA  SAMOLOTY REDBULLA Po śniadaniu, wycieczka do Salzburga . Gra miejska. Zobaczycie perły architektury oraz poznacie historię tego bajecznego miasta. Pokażemy wam najpiękniejsze miejsca  (m.in. Twierdza Hohensalzburg, Stare Miasto, Opactwo Św. Piotra, Katedra św. Ruperta, Dom w którym urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart – jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów na Świecie). Po południu udamy się fantastyczne unikatowe miejsce Hangar 7. Wewnątrz zobaczymy najbardziej odlotowe maszyny ekstremalnych pokazów  Redbulla ! Jest to miejsca, które musisz zobaczyć. Samolotowy zawrót głowy ! Co roku zjeżdżają się tutaj mistrzowie akrobacji powietrznych, gwiazdy oraz fani ekstremalnych sportów z całego świata !

Dzień  6: DOTKNIJ TĘCZY W NAJDŁUŻSZYM WĄWOZIE W ALPACH ! Po śniadaniu wyruszymy w podróż do Krainy Liechtensteinklamm  wysokich gór, to unikalna atrakcja turystyczna – przełom rzeki płynącej przez środek góry, spacer po specjalnie zbudowanych kładkach zawieszonych przy skałach wzdłuż rzeki, osobliwością tego miejsca są przepiękne tęcze powstające przez spadającą z różnych wysokości wodę; www.liechtensteinklamm.at Wieczorem  grill i Karaoke J Uwaga będziemy śpiewać po Niemiecku !

Dzień 7: TWIERDZA zwiedzanie twierdzy Hohenwerfen z widowiskowym pokazem ptaków drapieżnych

Dzień 8: CELTYCKA PRZYGODA -PODRÓŻ KORYTARZAMI W  LODOWYCH JASKINIACH PEŁNYCH SKARBÓWSKOK DO NIEBA ! Pływanie w jaskini w otoczeniu światła i muzyki ? Kim byli Celtowie ? Jakich instrumentów używali ? Jaka temperatura jest w jaskini ? Dzisiaj czeka nas podróż niezwykła, pełna wspaniałej historii i zagadek do Kopalni soli Hallein  (wwwsalzwelten.at)., przejażdżka łodzią po podziemnym wyrobisku. J Kolejno udamy się do największej na świecie Jaskini Lodu Eisriesenwelt  (www.eisriesenwelt.at). Będziemy niczym Hobbici przemierzać największą na Świcie jaskinie lodową ! Podziemne korytarze, zachwycające miejsca. Widoki was zaskoczą !

Dzień 9: WIELKA APLEJSKA KRAINA LODU ! Dzisiejszego dnia czeka na nas największa atrakcja. Wycieczka drogą wysoko alpejską  na Lodowiec Grossglockner ( 3798 m. n.p.m ), który jest najwyższym szczytem w Austrii, z zapierającymi dech  krajobrazami, pięknymi wodospadami, spiętrzonymi jeziorami górskimi i niespotykaną szatą roślinną; www.grossglockner.at. Wieczorem po kolacji na boisku bitwa balonowa!

Dzień 10: WODOSPAD! wycieczka do wodospadu Golling – jednego z najbardziej atrakcyjnych i romantycznych pomników przyrody ; www.golling.info. Wieczorem, dyskoteka pożegnalna z niespodzianką J Będziemy głosować na Cesarza i Cesarzową turnusu J!

Dzień 11: POWRÓT DO DOMU Wszystko co dobre szybko się kończy. Dzisiaj udajemy się w podróż do swoich miejscowości. Uczestnicy, przyjadą do swoich miast według rozkładu. Pożegnanie, grupy, ok. godz. 12:00 wyjazd w drogę powrotną 9wskazanie kieszonkowe ok. 10 euro na ciepły posiłek w trakcie przejazdu)

Dzień 12: przyjazd w godzinach rannych

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

 

LATO 2019 

 

Każde wakacje wymagają dobrego przygotowania... podczas wypoczynku, na który jadą tysiące dzieci z całej Polski, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i to odpowiednio wcześnie. Dlatego w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel trwają przygotowania do tego, by już za kilkanaście tygodni ogłosić ofertę na LATO 2019. Na pewno zorganizujemy kolonie i obozy młodzieżowe 2019 w wielu tych samych, sprawdzonych miejscach. Chcemy jednak, jak co roku, zaproponować Wam także nowe lokalizacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Nasi doświadczeni pracownicy, dla których spełnianie Waszych wakacyjnych marzeń jest pasją, pracują właśnie nad tym, by wakacje 2019 były co najmniej tak udane, jak nasze dotychczasowe kolonie i obozy. Szukamy sprawdzonych miejsc, myślimy o nowych programach i kolejnych atrakcjach.