facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

ZIMOWISKO W PORONINIE

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: ZIMOWISKO W PORONINIE
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 8-12
Dokumenty
Dla rodziców

PORONIN - to jedna z piękniejszych miejscowości Podtatrza. Jest niewielką, malowniczą górską miejscowością, położoną zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

ZAKWATEROWANIE –  OŚRODEK „ELŻBIETA” - pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV, obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Pokoje są z widokiem na góry, las oraz strumyk. Ośrodek można obejrzeć na stronie:  http://www.elzbieta.noclegi.biz

DO DYSPOZYCJI DZIECI – tenis stołowy, „piłkarzyki”, sala wyposażona w sprzęt nagłaśniający i specjalne oświetlenie, kameralna sala kominkowa, dwuczęściowa sala regionalna z kominkiem i bilardem,  boiska sportowe: do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, plac zabaw, specjalne miejsce na ognisko.

WYŻYWIENIE  -   4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). W przypadku całodziennych wycieczek lunch pakiet w ramach obiadu. Pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu; ostatnie  świadczenie śniadanie + suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu – WYŚMIENITA KUCHNIA DOMOWA !

TRANSPORT  - autokar na trasie Gdańsk  – Poronin – Gdańsk. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych ok. 6.00. Powrót w godzinach wieczornych ok. 19.00. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu. 

STACJA NARCIARSKA MAŁE CICHE – główne miejsce zjazdowe naszych uczestników (możliwość korzystania z innych stoków biorąc pod uwagę umiejętności grupy, obłożenie oraz aktualnie panujące warunki pogodowe) 

Stacja narciarska MAŁE CICHE – jeden z najlepszych stoków narciarskich na Podhalu! Dwa wyciągi krzesełkowe o  długość 1250 m i 750 m, trzy wyciągi orczykowe: o dług. 100 m, 210 m i 500 m, 7 oświetlonych tras zjazdowych o łącznej długości ponad 4 km, snowpark. Więcej info: www.maleciche.com

 

UWAGA: Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!!

PROGRAM NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY - 5 dni na stoku!
- Codzienne zajęcia na stoku w stacji narciarskiej „Małe Ciche” pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
- Program dla początkujących: rozgrzewka, zapoznanie się ze sprzętem i słownictwem, DEKALOG NARCIARSKI, nauka m.in.prawidłowej regulacji sprzętu,chodzenia w butach narciarskich, bezpiecznego poruszania w nartach/desce po płaskim podłożu,  jazdy równoległej i skrętów.
- Program dla zaawansowanych: rozgrzewka, eliminowanie błędów i korygowanie złych nawyków, doskonalenie pracy nóg, balansowania, nauka szybkich zjazdów, zjazdów carvingowych, jazda synchroniczna, szlifowanie jazdy pługiem, szusem, doskonalenie skrętów i jazdy równoległej itp.
- Zawody narciarskie z nagrodami
- Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!

UWAGA! Program narciarski lub snowboardowy na zimowisku i obozie realizowany jest przy min. 10 uczestnikach. W przypadku nie uzbierania minimalnej ilości osób, grupy wiekowe będą łączone.

 

PROGRAM APRES SKI – zabawa i relaks poza stokiem!
Gorący wypoczynek w Termie Bani – czeka nas 2,5 godziny pobyt w kompleksie termalnym wyposażonym  m.in. w basen rekreacyjny,  zjeżdżalnie: anakonda, pontonową, turbo i inne  o łącznej długości ponad 300 metrów, gorące termy, baseny ze sztuczną falą, groty z gejzerem, karuzele wodne i kaskady.
- Spacer po Krupówkach – zobaczymy najsławniejszą ulicę w Zakopanem.
- FLUO PARTY! Podczas wieczornej zabawy użyjemy farb fluorescencyjnych, fluo gadżetów i zrobimy najlepszą imprezę na Podhalu!
- „100 pytań do Kadry” - planszówki to nuda! Łamiemy reguły i wychodzimy poza schematy! Sami staniemy się interaktywną grą, odpowiemy na pytania na temat kadry i Tatr.
- Ognisko z kiełbaskami w towarzystwie podhalańskiego folkloru, muzyki i tańców.
- Zimowy Team Building  – urządzimy bitwę na śnieżki, ulepimy bałwana, zrobimy zimowe aniołki i zrobimy wyścigi na jabłuszkach.
- Wieczór filmowy - podczas długich, zimnych wieczorów, w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu, PRZY KOMINKU urządzimy nocny seans filmowy Wieczór filmowy z kubełkiem popcornu.
- Artystycznie -  kto by nie chciał zrobić karykatury swojego wychowawcy? Zamienimy się w artystów i z przymrużeniem oka wyrzeźbimy wizerunki naszych opiekunów!

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu itp.). W zamian zostanie zrealizowany program zastępczy.

 

 

Lp.

Opcja

Termin

Cena promocyjna do 13.10.2019*

Cena promocyjna do 01.11.2019*

Cena promocyjna do 15.11.2019*

ŚWIĄTECZNA GIGA PROMOCJA do 31.12.2019**

Cena regularna

Rezerwacja

1.

NARTY/
SNOWBOARD

11.01-17.01.2020

 949 zł

999 zł 

1049 zł

999 zł

1099 zł

 możliwa

 *promocja ważna do podanego terminu go godz. 23:59 lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

**promocja ważna do podanego terminu go godz. 23:59 lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. ILOŚĆ MIEJSC BARDZO OGRANICZONA!
Podczas rezerwacji należy dopisać "GIGA PROMOCJA"

W CENĘ WLICZONO:
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN,
- zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników
- opłaty: za wycieczki wg programu,
- ubezpieczenie SKI + NNW,
- podatek VAT,
- dojazdy na stok.

W CENĘ NIE WLICZONO:
transportu – dopłata dojazdu z poszczególnych miast*
całodniowych SKIPASS-ów**: 5 dni na stacji narciarskiej Małe Ciche + ok. 270,00 zł (obowiązkowo płatne na miejscu),

kaucja za karnet (płatne obowiązkowo) + ok. 10 zł,
- dla chętnych: możliwość wypożyczenia sprzętu narty/snowboard + buty - ok. 25 zł /dzień; wypożyczenia kasku + ok. 5 zł /dzień

*Transport:
W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi : 
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (przy min 6 uczestnikach) +190 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa +140 zł, Katowice +50 zł
Dojazd własny – brak dopłat

**Cena skipassów może ulec zmianie, ze względu na wzrost cen obowiązujących w sezonie zimowym 2020

DODATKOWE INFORMACJE – UWAGA!
- Należy zabrać ze sobą:  sprawny sprzęt narciarski: narty/snowboard, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu - buty + deska/narty ok. 25 zł/dzień oraz kask ok. 5 zł /dzień).
- Organizator obowiązkowo wymaga zabrania kasków narciarskich / snowboardowych.
- Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu, z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
- Program narciarski lub snowboardowy realizowany jest przy min. 10 uczestnikach.
- Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
- Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na ok. 7 dni przed wyjazdem.