facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

SZCZYTNA ZIMOWISKO

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: SZCZYTNA ZIMOWISKO
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 8-12
Dokumenty
Dla rodziców

SZCZYTNA– to urokliwa miejscowość, położona u podnóża Gór Stołowych. To właśnie tu miłośnicy sportów zimowych będą mogli wyszaleć się w jednym z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich - Zieleńcu, w którym panuje specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) – ZBLIŻONY DO ALPEJSKIEGO!

ZAKWATEROWANIE – Ośrodek "Pod Młynem" pokoje 2, 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami, Ośrodek można obejrzeć na stronie: http://www.milicz.biz/podmlynem/

DO DYSPOZYCJI DZIECI – sala świetlicowa, ogród, wydzielone miejsce do grillowania oraz ognisko na wolnej przestrzeni, boisko do siatkówki.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną. W przypadku całodziennych wycieczek lunch packiet w ramach obiadu.

TRANSPORT - autokar na trasie Gdańsk  – Szczytna – Gdańsk. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. UWAGA! Możliwość wyjazdu z miast antenowych: Tczew, Kutno, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice. Antenka realizowana przy minimum 3 uczestnikach.

NAUKA JAZDY NA NARTACH LUB SNOWBOARDZIE POD NADZOREM WYKWALIFIKOWANEJ KADRY INSTRUKTORSKIEJ!

OŚRODEK  NARCIARSKI ZIELENIEC SKI ARENA - JEST NAJWIĘKSZYM OŚRODKIEM NARCIARSKIM NA ZIEMI KŁODZKIEJ I JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH W CAŁEJ POLSCE. Zieleniec Ski Arena to 24 wyciągi i koleje, na które składa się także 5 nowoczesnych kanap oraz 22 kilometry doskonale przygotowanych tras – a wszystko dostępne w ramach jednego karnetu! Większość tras jest oświetlonych, dzięki czemu można szusować do późnych godzin wieczornych. Trasy zjazdowe w kurorcie są zróżnicowane pod względem techniki jazdy: od bardzo łatwych dla początkujących, po bardzo wymagające.

Grupa początkująca: Zapozna się ze sprzętem, nazewnictwem oraz z zasadami bezpieczeństwa, wykonamy pierwsze ślizgi, zjazdy na wprost, nauczymy się hamować, jeździć pługiem
i wjeżdżać wyciągiem. Nauka będzie połączona z zabawą w miłej i przyjaznej atmosferze.

Grupa średniozaawansowana: Będzie doskonalić posiadane umiejętności oraz korygować złe nawyki pod czujnym okiem instruktorów. Poprzez gry i zabawy poćwiczymy m.in. skręty równoległe, jazdy w każdym śniegu i terenie. Na koniec czekają nas narciarsko – snowboardowe zawody na wesoło.

UWAGA: Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!!

W RAMACH APRES SKI

WYJAZD AUTOKAREM DO:

  • AQUAPARKU -  Idealne miejsce na regenerację zmęczonych mięśni.
  • KUDOWY ZDRÓJ (spacer do pijalni wód)

SZALONE DNI TEMATYCZNE

Dzień irokeza – będziemy wyróżniać się na stoku i ozdobimy nasze kaski rockowym – kolorowym „kogutem”.

Dzień wąsa – chłopak czy dziewczyna wąs i brodę na twarzy trzyma. Pokażemy wszystkim nasze niesamowite poczucie humoru.

ZABAWY INTEGRACYJNE

Weźmiemy udział w licznych zabawach m.in. karaoke, kalambury, zabawy drużynowe, dyskoteki, wieczory humoru i dowcipu, konkursy z nagrodami.

WIECZORY FILMOWE Z KUBKIEM GORĄCEJ CZEKOLADY

Podczas długich, zimnych wieczorów, w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu urządzimy nocny seans filmowy. Akcja, sci fi, kino grozy, a może komedia romantyczna?

OLIMPIADA ZIMOWA

Czeka na nas wiele konkurencji w tym: wyścigi na jabłuszkach lub „byle czym”, budowanie igloo i tworzenie lodowych rzeźb, a także walka o bałwana, kręgle na śniegu i wiele innych zimowych rywalizacji!

OGNISKO Z KIEŁBASKAMI (próba rozniecenia i podtrzymania ognia)

 

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu itp.). W zamian zostanie zrealizowany program zastępczy.

 

  

Lp. Opcja Transport Termin Cena Rezerwacja
1. Narty/snowboard Autokar 27.01-02.02.2018

1099zł

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
2. Narty/snowboard Autokar 03.02-09.02.2018

1099zł

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA


W CENĘ WLICZONO
– zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy do stoku w Zieleńcu

W CENĘ NIE WLICZONO –transportu*, karnetów: karnet na 4h - 60zł/ dzień, karnet na 5 dni - 300 zł  (na wszystkie wyciągi i koleje obowiązuje w kurorcie jeden wspólny karnet); 10 zł kaucja za karnet.
Dla chętnych: możliwość wypożyczenia sprzętu narty/snowboard - 25 zł /dzień.

* w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

  • Gdańsk, Tczew, Kwidzyn - 180 zł
  • Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa - 140 zł
  • Katowice -  160 zł
  • Dojazd własny – brak dopłat