facebook Norway

Kolonie Polska

Wybierz region:

OBÓZ SNOWBOARDOWY EXTREME & LASER TAG & ZORBING - WISŁA

  • Kraj: Polska
  • Miejscowość: SNOWBOARD & LASER TAG & ZORBING - WISŁA
  • Transport: Autokar
  • Wiek: 07-12 i 13-16
Dokumenty
Dla rodziców

UWAGA! Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

WISŁA: znana bardzo dobrze przez wszystkich fanów białego szaleństwa przepiękna miejscowość w Beskidzie Śląskim. Malownicze miasteczko górskie zyskało sławę dzięki polskiemu skoczkowi Adamowi Małyszowi, który urodził się w Wiśle.

DLA KOGO: Wyjazd polecany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych miłośników deski snowboardowej. W czasie zimowiska uczymy podstaw jazdy na snowboardzie lub doskonalimy Wasze umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo  czeka na Was  turniej laser tag, zorbing i bardzo bogaty program apres ski ….

 

INFREASTRUKTURA SNOWBOARDOWA:

KOMPLEKS WIŚLAŃSKI: to stanowiące jedną całość kilkanaście stacji narciarskich, kilkadziesiąt wyciągów oraz tras zjazdowych o różnym stopniu trudności  (łącznie 25 km tras). Taka oferta daje możliwość skorzystania codziennie z innej infrastruktury. Obiekty są oświetlone i wyratrakowane, z pewnością przypadną do gustu zarówno profesjonalnym, jak i początkującym narciarzom i snowboardzistom.
Najbardziej popularne stacje do naszej dyspozycji to:

NOWA OSADA:
- Trasy: 6 tras zjazdowych o łącznej długości 3760 m (m.in. czerwona, niebieska, nartostrada)
- Wyciągi: 4-osobowe krzesełka, orczyki, talerzykowe
- Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciągi dla dzieci
- Kamera online

CIEŃKÓW:
- Trasy: 5 tras o łącznej długości 4550 m (czerwone, niebieskie, nartostrada)
- Wyciągi: 4-osobowe krzesełka, orczyki, talerzykowe
- Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciągi dla dzieci, narciarska karuzela
- Kamera online

SKOLONITY:
- Trasy: 3 tras o łącznej długości 2300 m (m.in. czerwona, niebieskie)
- Wyciągi: 4-osobowe krzesełka, talerzykowe
- Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciągi dla dzieci
- Kamera online

SIGLANY:
- Trasy: 2/3 trasy o łącznej długości około 1000 m (czerwona, niebieskie)
- Wyciągi: orczyki
- Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciąg dla dzieci

UWAGA: Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!!

ZAKWATEROWANIE: DOM WCZASOWY LIMBA  obiekt malowniczo położony na zachodnim zboczu góry Partecznik, w dzielnicy wczasowo-rekreacyjnej, niedaleko centrum Wisły. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz Internetem bezprzewodowym Wi-Fi; Ośrodek można obejrzeć na stronie: https://dwlimba.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, sale wyposażone w sprzęt multimedialny,  sala dyskotekowa, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw, boisko.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk  – Wisła – Gdańsk/ Mława – Wisła – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

KADRA: Wykwalifikowana kadra instruktorów – doświadczeni wychowawcy i kierownik.

 

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja.  Nocleg.
2 – 6 Dzień: Jazda na snowboardzie na stacjach kompleksu Wiślańskiego. Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów – wychowawców. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.
7 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

PROGRAM SNOWBOARDOWY:

Przed nami 5 dni białego szaleństwa na stokach.
Początkujących snowboardzistów zapoznamy ze sprzętem i słownictwem, kodeksem oraz dekalogiem FIS, przedstawimy jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, nauczymy się wstawania, bezpiecznego upadania. Nauczymy się poruszania się na desce w różnych płaszczyznach.
Na średnio  zaawansowanych i zaawansowanych snowboardzistów czeka szlifowanie zdobytych już umiejętności. Wyeliminujemy ewentualne błędy i skorygujemy złe nawyki. Popracujemy nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczymy się jazdy ślizgiem prosto, w skos i w linii spadku. Dowiemy się co to jest skręt ślizgowy rotacyjny. Dla najtwardszych czekają podstawy jazdy freestylowej. 

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów specjalizujących się w pracy z dziećmi. Cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku oraz analiza nagrań da możliwość młodym narciarzom na korektę błędów.

PROGRAM APRES SNOWBOARD:

- LASER TAG - strategiczna gra terenowa. Nowoczesna, bezbolesna alternatywa dla klasycznego paintballa. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy. Paintball bez kulek?  Tak dla Laser Tag!
ZORBING – czyli ekstremalny  sport w kuli sferycznej. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia
PARK WODNY OLZA czyli relaksik po nartach. Aquapark oferuje basen rekreacyjny z wieloma atrakcjami: jest kręta zjeżdżalnia o długości 70m, rwąca rzeka, gejzery i wodospady płaszczowe, a temperatura wody nie spada poniżej 30 stopni. Miłośnicy saun mogą skorzystać z sauny suchej oraz parowej. Jako jedna z atrakcji polecana jest chłodniejsza grota  relaksu, idealna po seansie saunowym
- Piesze wycieczki, dzięki którym poznamy Wisłę i jej przepiękną okolicę
- Wieczór filmowy w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu
- Idealne selfie czyli zimowa foto budka
- Wieczór z planszówkami
- Bitwa na śnieżki
- Dyskoteka

Lp.

Termin

Cena promocyjna do 11.10.2020*

Cena promocyjna do 31.10.2020*

Cena promocyjna 
do 15.11.2020*

Cena regularna

Rezerwacja

1.

24.01-30.01.2021

termin dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego

1079 zł

1129 zł

1179 zł

1229zł

sprzedaż zakończona

 2.

30.01-05.02.2021

termin dla województw: pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, lubelskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego

1079 zł

1129zł

1179 zł

1229 zł

sprzedaż zakończona

* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

 W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy na stok.

 W CENĘ NIE WLICZONO – transportu*; 10 zł kaucja za karnet, skipassów (cena karnetów skipass podana jest z sezonu zimowego 2020 i może ulec niewielkiej zmianie – aktualny cennik skipassów pojawi się w październiku/listopadzie 2020 r.).

Dla chętnych: możliwość wypożyczenia sprzętu narty/snowboard - 40 zł /dzień.

 *Dopłata za transport: W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi: 
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł,
Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) + 160 zł,
Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach). Dojazd własny – brak dopłat

 UWAGA!  Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

 UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł, SS - 1.000 zł + rozszerzone o uprawianie sportów zimowych (SKI) oraz sportów wysokiego ryzyka – w ramach standardowej ochrony.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na 
COVID-19 + 90 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:
1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.
2. Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt narciarski: narty, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu około 40zł komplet/ osobę za dzień).
3. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
4. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
5. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
6. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej