facebook Norway

Jak zorganizować wycieczkę?

Zaplanuj wycieczkę szkolną z Czerwiński Travel - czyli organizowanie wycieczki krok po kroku. Dla tych którym zorganizowanie wycieczki szkolnej może sprawiać trudności mamy kilka podpowiedzi.

1

krok pierwszy

W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć na pytania:

  • - kto będzie uczestnikiem wycieczki? (inny program jest realizowany przy młodszych a inny przy starszych uczniach)
  • - kiedy wycieczka miałaby się odbyć? - czasami koniczne jest zarezerwowanie terminu ze znacznym wyprzedzeniem!
  • - jaki charakter ma mieć wycieczka (z zajęciami integracyjnymi, krajoznawcza, z nauką języka, z elementami survivalowymi czy inna)
  • - jak długo ma trwać wycieczka?
  • - ile będzie uczestników (może warto namówić inną klasę na współudział w wycieczce - wówczas koszty na pewno będą mniejsze)
koles
2

krok drugi

Znając już odpowiedzi na powyższe pytania możemy wybrać program który nas interesuje lub poprosić o jego modyfikację. Jeżeli nie możemy zdecydować na żadną z ofert wystarczy poprosić nas o pomoc Jesteśmy w stanie zorganizować prawie każdą wycieczkę (no może oprócz lotu na Księżyc.. :))) )

katalog
3

krok trzeci

Po wybraniu i zaakceptowaniu oferty czas podpisać umowę z biurem  turystycznym. Trzeba zwrócić uwagę co jest zawarte w cenie - czy cena zwiera koszty wstępów, jakie posiłki, jaki jest proponowany standard zakwaterowania oraz transportu oraz czy jest opieka pilota. Warto zbierać pieniądze systematycznie przez cały rok i wpłacać je do biura - wówczas koszty wycieczki nie będą tak bardzo odczuwalne dla rodziców :)

pioro
4

krok czwarty

Na sam koniec trzeba tylko pojechać z nami na wycieczkę i dobrze się bawić!